Stefania Korżawska

 
nie-ma-przyzwolenia-na-choroby
Gatunek: ,
Wydawca:


 

 

Niektórzy obawiają się, że instytucje unijne zabronią nam stosowania ziół. Picie herbatek ziołowych nie zależy od instytucji, tylko od naszej świadomości. Cóż z tego, że nikt nam nie zabrania korzystania z ziół, skoro i tak większość społeczeństwa wybiera pachnące chemią napoje.

Nie ma takiego mocarza na świecie, który by zabronił ziołom rosnąć. Nie ma, bo jeśli zabroni nawet w jednym miejscu, one znajdą inne, bezpieczne dla siebie. I będą radośnie podnosiły swoje urokliwe, pełne miłości główki do słońca. Pamiętajmy, że Goliata pokonał delikatny, nieuzbrojony Dawid. Więc ci, co w pełnym rynsztunku szykują się do walki z ziołami, niech mają na uwadze to, że ich przeciwnik choć nieuzbrojony, ale wyposażony w olbrzymią moc Bożą i jest nie do pokonania przez zwykłego śmiertelnika.

Nie lękajmy się więc o zioła, tylko szeroką lawą podążajmy prostą drogą prowadzącą do zdrowia. Budujmy własne zdrowie za pomocą prawdziwego pożywienia i życiodajnych herbatek ziołowych. Stańmy po stronie Boga i Jego normalności, bowiem w tym normalnym, zdrowym świecie nie ma przyzwolenia na choroby!

Książka „Nie ma przyzwolenia na choroby” adresowana jest do tych, którzy poszukują drogi do zdrowia. Zapraszam do mojego urokliwego świata, który jest gwarancją zdrowia.

 
 
 
 

Katagoria: książki drukowane
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 499  razy.