Kodeks postępowania profesjonalnych programistów


 
mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 28 Październik 2013


Książka elektroniczna
Formaty e-pub: E-PUB, MOBI

 

 

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru. O jego czas wciąż biją się konferencje branżowe. Poza działalnością ekspercką Martin zajmuje się pisaniem książek – m.in. jest autorem znanego każdemu programiście tytułu „Czysty kod”. Książka, którą trzymasz w rękach, jest udaną kontynuacją tej pozycji. W trakcie lektury dowiesz się, jakie cechy charakteryzują profesjonalnego programistę, a jest ich sporo!

W pierwszej kolejności musisz nauczyć się mówić „nie”. Są też sytuacje, kiedy trzeba powiedzieć „tak” – dowiesz się, kiedy i jak to robić. Ponadto poznasz najlepsze techniki zarządzania czasem oraz przekonasz się, jak presja, zmęczenie i pośpiech wpływają na jakość Twojego kodu. W kolejnych rozdziałach Robert C. Martin zapozna Cię z różnymi sposobami podejścia do testowania kodu oraz współpracy między programistami a innymi ludźmi.

Książka ta jest długo wyczekiwaną pozycją na rynku – nie pozwól, żeby ktoś miał ją przed Tobą! Zobacz, jak Uncle Bob: radzi sobie z presją mówi „nie” i „tak” zarządza czasem tworzy kod wysokiej jakości Obowiązkowa lektura każdego programisty!

 

Na 1 miejscu w notowaniu (notowaniach):


 
 
 

Katagoria: ebooki, książki drukowane
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 627  razy.