ksiega-jesiennych-demonow-b
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 20 Czerwiec 2014


Książka elektroniczna
Formaty e-pub: E-PUB, MOBI

 

 

„Księga jesiennych demonów” to książka o wszystkim, co niezwykłe; o wszystkim, co nie powinno się zdarzyć w życiu normalnego człowieka.

A jednak się zdarza. Proste rozwiązania są dla prostych problemów. Dla ciebie jest Księga. Koncentrat grozy i mroku. Przekonujących, bo przyczajonych na wyciągnięcie ręki, w naszych głowach. Uważajcie. Zastanówcie się, nim sięgnięcie po tę książkę. Może zbyt wiele wyjaśnić. Naprawdę ZBYT WIELE możecie poznać. Dotrzeć do prawdy, którą wolelibyście ukryć, nawet we własnych trzewiach, by przytłoczone ciężarem mogiły nie zaszkodziły już nikomu – ostrzega Marzena Kowalska (Wirtualna Polska).

To celna, ironiczna, ponura w wymowie proza obyczajowa, pełna gorzkich obserwacji dotyczących ludzkiej codzienności, tego, co wspólne dla nas wszystkich. Lęku przed utratą pracy, mimo że jej nienawidzimy. Lęku przed zdradą partnera, któremu przecież ufamy. Lęku przed samotnością. Lęku przed chorobą psychiczną. Któż z nas nie zna tych lęków? – pyta Agnieszka Chojnowska (Fahrenheit)

 
 
 
 

Katagoria: ebooki, książki drukowane
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 576  razy.