jezyk-sql-przyjazny-podrecznik-b
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 15 Październik 2014


Książka elektroniczna
Formaty e-pub: E-PUB, MOBI

 

 

Bazy danych SQL to fundament większości współczesnych systemów informatycznych. Przechowują niewyobrażalne ilości danych i pozwalają na błyskawiczny dostęp do nich.

Zastanawiasz się, jak skutecznie wybrać z twojej bazy potrzebne dane? Chcesz połączyć dane z wielu tabel i wykonać na nich obliczenia? Na to wszystko i mnóstwo innych rzeczy pozwoli ci język SQL!

Na rynku dostępnych jest wiele książek poświęconych SQL, zazwyczaj jednak skupiają się one na składni. Ten podręcznik jest zupełnie inny! Podczas lektury nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani używać komputera. Zastanawiasz się, jak to możliwe?

W tej książce znajdziesz przykłady SQL, które da się zrozumieć, po prostu je czytając. Sięgnij po nią i naucz się korzystać z funkcji, aliasów, złączeń oraz warunków logicznych. Ponadto zobacz, jak stosować procedury składowane i podzapytania.

Z ostatnich rozdziałów dowiesz się, jak modyfikować dane, utrzymywać tabele oraz projektować bazy danych. To doskonała książka prezentująca język SQL od nowej strony.

 
 
 
 

Katagoria: ebooki, książki drukowane
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 721  razy.