Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
Gatunek:
Wydawca:

Książka drukowana

Książka elektroniczna
Formaty e-pub: E-PUB, MOBI

Audiobook
Audiobook czyta: Tomasz Kućma
Czas nagrania: 7 godz. 10 min.

 

 

Książka „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” od momentu pojawienia się w 1937 r. poruszała swą niezwykłą treścią coraz to większe rzesze czytelników, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Ciągła sprzedaż i wciąż nowe wydania dowodzą, że popularność ta nie była tylko przejściową modą. Dzieło Carnegie’go okazała się być bestsellerem wszechczasów.

Dale Carnegie zwykł mawiać, że łatwiej zarobić milion dolarów niż ukuć nowe porzekadło. Tytuł tej książki stał się niemal przysłowiem. Cytowano go, parafrazowano w niezliczonych tekstach, od politycznej satyry do powieści. Autor we wstępie pisze:

„Książka ta nie została napisana tak, jak zwykle pisze się książki. Rosła, jak rośnie dziecko. Rozwijała się podczas warsztatów, wzbogacona doświadczeniem jej uczestników. Reguły w niej zawarte, nie są zwykłą teorią. One działają magicznie. Może się to wydać niewiarygodne, ale widziałem, jak stosowanie ich całkowicie odmieniło życie wielu ludzi. Bo celem tej książki jest pomóc człowiekowi w odkryciu, rozwinięciu i wykorzystaniu w pełni drzemiącego w nim potencjału, niezwykłych w nim tkwiących sił.”

 
 
 
 

Katagoria: audiobooki, ebooki, książki drukowane
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 818  razy.