Czerwień. Misja Brzask
Gatunek:
Wydawca:
Premiera: 30 Sierpień 2016

Książka drukowana

Książka elektroniczna
Formaty e-pub: E-PUB, MOBI

 

 

Dla dobra swoich interesów, garstka hiperbogatych prywatnych przedsiębiorców wojennych, do których należy Thelma Sheridan, wywołuje konflikty zbrojne w różnych rejonach świata.

Porucznik Shelley wybrał służbę w wojsku zamiast odsiadki w więzieniu. Już częściowo scyborgizowany, traci nogi w akcji bojowej w afrykańskim Sahelu, ale otrzymuje od armii USA szansę na drugie wojskowe życie – niezawodne tytanowe protezy, które poniosą go ku heroicznej przyszłości.

Thelma Sheridan jest bezlitosna i chciwa, ale nie głupia; zauważa że do gry wojennej – i to przeciwko niej – włączyła się nieznana siła. Podejrzewa, że to autonomiczny, zbuntowany program komputerowy, który wylągł się w informatycznej Chmurze. Nazywa go Czerwienią, gdyż uważa, że przesącza się przez wszystko, jak krew.

Blue Parker, przywódca Armii Niepodległego Teksasu, ogłasza secesję stanu i detonuje ładunki jądrowe w amerykańskich miastach, co powoduje rozpad Chmury. Grożąc dalszymi eksplozjami nuklearnymi, Parker żąda spełnienia żądań secesjonistów. Porucznik Shelley i jego połączona grupa bojowa mają za zadanie powstrzymać szaleńca. Ale czy Blue Parker działa sam…?

 
 
 
 

Katagoria: ebooki, książki drukowane
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 780  razy.