Kto zna Ryana Goslinga? Jeśli nie znacie, to książka z 1 miejsca bestsellerów sztuki w empik, w 100 odpowiedziach, podpowie kim był i dlaczego należy o nim pamiętać.


Notowanie z dnia:  07 Marzec 2014


10
galeria-sztuka-patrzenia-b
Maria Poprzęcka

Wyjątkowy zbiór szkiców o najważniejszych dziełach malarstwa i rzeźby europejskiej od renesansu do współczesności, autorstwa historyka sztuki Marii Poprzęckiej, łączy nastawienie popularyzatorskie z zaletami stylu eseistycznego.

9
ilustrowanie-mody-b
Bethan Morris

Kompletny poradnik, jak rysować sylwetki, jak używać koloru i technik graficznych do przedstawienia faktury tkanin.

8
jak-zostac-dizajnerem-i-nie-stracic-duszy-b
Adrian Shaughnessy

Autor, ceniony brytyjski projektant w przystępny sposób dzieli się z czytelnikami długo gromadzoną wiedzą o praktycznych tajnikach zawodu projektanta.

7
style-w-architekturze-b
Wilfried Koch

Osobne rozdziały poświęcone są wiedzy o stylach w zakresie budownictwa: sakralnego, budowy zamków, pałaców i budownictwa komunalnego. Książka zawiera poza tym: leksykon ilustrowany, 5-języczny słownik pojęć, liczne mapy, indeks miejscowości i nazwisk.

6
sekrety-mistrza-fotografii-cyfrowej-b

Dowiedz się, jak zapewnić ostrość Twoim zdjęciom oraz jak poprawnie fotografować rozmaite przedmioty, sytuacje i ludzi niezależnie od warunków oświetleniowych i pogodowych.

5
przewodnik-po-sztuce-wspolczesnej-dlaczego-pieciolatek-nie-mogl-tego-zrobic-b
Susie Hotge

W tej prowokującej do myślenia książce Susie Hodge przygląda się 100 dziełom sztuki, które wywołały ogromną wrogość krytyków…

4
deliryczny-nowy-jork-b

Pierwsze polskie wydanie jednej z najważniejszych książek o architekturze. Deliryczny Nowy Jork już wkrótce po publikacji zdobył status ikony literatury poświęconej architekturze

3
szkola-na-fortepian-b

Ponieważ nauka o kluczach muzycznych jest dla dziecka na ogół nieco za trudna, uczę jednocześnie czytania nut basowych oraz wiolinowych bez kluczów i zaznajamiam ucznia z kluczami dopiero wtedy, gdy sam się przekona o konieczności ich wprowadzenia.

2
historia-krain-i-miejsc-legendarnych-b

Po Historii piękna, Historii brzydoty i Szaleństwie katalogowania autor zabiera nas w podróż do tych odległych i nieznanych ziem, pomaga poznać ich mieszkańców, namiętności, bohaterów, a nade wszystko tłumaczy, dlaczego są one dla nas tak istotne.

100-powodow-by-kochac-ryana-goslinga-b

Istnieje co najmniej 100 powodów, żeby go kochać, i to właśnie je wszystkie wymienia ta zabawna książka. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, sztuka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 473  razy.