Muzyka i film – to główne tematy listy bestsellerów obecnego notowania.


Notowanie z dnia:  07 Listopad 2013


10
bon-jovi-kiedy-bylismy-piekni-b

Może sądzicie, że znacie Bon Jovi, ale czytając tę książkę, przekonacie się, że jesteście w błędzie. W środku znajdziecie…

9
ac-dc-diabelski-mlyn-b

Nigdy wcześniej nie opowiedziana historia. Od bijatyk i przedzierania się przez cieszącą się złą sławą niezwykle brutalną scenę muzyczną pubów i klubów Australii na początku lat 70.

8
przeminelo-z-wiatrem-b

Przeminęło z wiatrem. Od bestselleru do filmu wszech czasów” to fascynująca podróż w głąb historii powstawania najsłynniejszej amerykańskiej powieści.

7
organizacja-produkcji-filmu-fabularnego-w-polsce-b

Publikacja ciekawa zarówno dla uczestników rynku filmowego, jak i tych, którzy marzą o wejściu do tego ryzykownego, ale jakże ciekawego świata.

6
film-art-sztuka-filmowa-wprowadzenie-b

„Film Art. Sztuka filmowa” to bogato ilustrowany podręcznik, zajmujący się całościowo dziełami filmowymi, ich formą i estetyką.

5
the-beatles-jedyna-autoryzowana-biografia-b

The Beatles to rzetelne i kompletne dzieło, które aktualizuje historię członków zespołu o informacje na temat ich solowych karier i życia prywatnego.

4
zle-urodzone-b

Źle urodzone to fascynująca opowieść nie tylko o przedziwnych losach budynków, ale też o ich twórcach. Na kartach książki pojawiają się portrety czołowych postaci polskiej architektury.

3
deliryczny-nowy-jork-b

Pierwsze polskie wydanie jednej z najważniejszych książek o architekturze. Deliryczny Nowy Jork już wkrótce po publikacji zdobył status ikony literatury poświęconej architekturze

2
zycie-erotyczne-ksiecia-jozefa-b

Nowa książka Waldemara Łysiaka — „Życie erotyczne księcia Józefa” — to pasjonująca historia burzliwych romansów bohatera narodowego, rzucona na tło obyczajowości seksualnej Rokoka i Empire’u.

jezyk-rzeczy-b

Z jakiego powodu niektóre przedmioty stają się fetyszami a inne archetypami? Jakie rytuały towarzyszą użytkowaniu przedmiotów i czy Włosi odbierają telefon tak samo jak Brytyjczycy? 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, sztuka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 413  razy.