Strzałem roku 2013, była trylogia Jamesa E.L. Okazuje się, że również w tym roku książki tego autora dobrze się sprzedają.

I chociaż w notowaniu lutowych bestsellerów wydawnictwa znajdziemy sensację ze Szwecji oraz Ameryki – to Grey wciąż utrzymuje się w pierwszej dziesiątce. Jak możemy przeczytać w notce wydawnictwa: „Kobiety na jej punkcie szaleją. Mężczyźni wiele zawdzięczają. Biblioteki apelują, by wycofać z obiegu. A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!”.

Jaki hit przygotuje nam w tym roku Sonia Draga?


Notowanie z dnia:  28 Luty 2014


10
piecdziesiat-twarzy-greya-pakiet

Pakiet trylogii: Pięćdziesiąt twarzy Greya, Ciemniejsza strona Greya, Nowe oblicze Greya

9
nowe-oblicze-greya-b

„Nowe oblicze Greya”, trzeci tom bestsellerowej powieści autorstwa E.L. James, ukazuje dalsze losy Ann i Christiana.

8
plugawy-spisek-b
Chattam Maxime

Seria bestialskich morderstw wstrząsa Francją. Uznawszy wreszcie swoją bezsilność, żandarmeria paryska decyduje się poprosić o pomoc emerytowanego kryminologa, Richarda Mikelisa.

7
subtelna-prawda-b
Le Carré John

W Gibraltarze, najcenniejszej brytyjskiej kolonii, ma miejsce tajna operacja pod kryptonimem „Fauna i Flora”. Jej celem jest uprowadzenie przedstawiciela prywatnej wojskowej firmy dostarczającej broń muzułmańskim terrorystom.

6
kochac-mocniej-b
Gardner Lisa

Brian Darby leży martwy na kuchennej podłodze. Jego żona, funkcjonariuszka policji stanowej, Tessa Leoni, twierdzi, że zastrzeliła go w obronie własnej, a sińce na jej ciele przemawiają za tym, że mówi prawdę.

5
powtornie-narodzony-b
Mazzantini Margaret

Gemma zostawia swoje wygodne, uporządkowane życie i razem z szesnastoletnim synem wsiada na pokład samolotu lecącego z Rzymu do Sarajewa.

4
wlacz-sie-do-gry-b

Napisana z lekkością i humorem książka Sanberg to lektura obowiązkowa dla wszystkich aktywnych zawodowo kobiet. Kierownicze stanowiska większości w instytucji rządowych oraz dużych zakładów przemysłowych wciąż zajmują głównie mężczyźni.

3
lisia-dolina-b
Link Charlotte

Słoneczny sierpniowy dzień kończy się dla Matthew Willarda koszmarem. Wracając ze spaceru z psem, dociera na opustoszały parking, na którym czeka na niego żona. Zastaje tylko samochód, po Vanessie ginie wszelki ślad.

2
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

obled-erik-axl-sund-b
Erik Axl Sund

Pierwszy tom bestsellerowej szwedzkiej trylogii Oblicza Victorii Bergman, która wyszła spod pióra elektropunkowego muzyka i jego producenta. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Sonia Draga
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 319  razy.