Niektórzy z nas poczuli już wiosnę i zaczynają wertować strony zakupionych książek w poszukiwaniu informacji, jak biegać. Przy okazji sprawdzając stan zdrowia.

Inni wciąż wolą zajmować się rybkami lub kwiatami w ciepłym domu.


Notowanie z dnia:  26 Luty 2014


10
bieganie-i-odchudzanie-dla-kobiet-zdrowa-i-piekna-kazdego-dnia

Jeśli obawiasz się, że Twoja obecna waga nie pozwala Ci na tak duży wysiłek, wypróbuj program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

9
metoda-pose-bieganie-technika-dr-romanova

Podręcznik zawiera innowacyjne ćwiczenia poprawiające elastyczność, koordynację i siłę oraz rozwijające indywidualne talenty każdego zawodnika.

8
sudety-karkonosze-gory-izerskie-gory-sowie-gory-stolowe-masyw-snieznika-przewodnik-z-gorskiej-polki-b

Chcemy skierować Cię, Czytelniku, w miejsca szczególnie interesujące, „obowiązkowe punkty”, które trzeba zobaczyć, by móc powiedzieć, że zwiedziło się dany region.

7
ostatni-maraton-b

W Europie nakreśliłem linię przez Niemcy, kawałek Holandii, Belgię, Francję, Hiszpanię i Portugalię. Dalej — przerywaną linią — wyznaczyłem szlak z Lizbony przez Atlantyk do Nowego Jorku w USA.

6
akwarium-slodkowodne-dla-bystrzakow-b
Maddy Hargrove, Mic Hargrove

Naprawdę bardzo łatwo jest zostać dobrym akwarystą. Wszystko, czego Ci potrzeba, to odrobina pomocy, by wytrwać.

5
swiat-florystyki-b
Agnieszka Zakrzewska

Już w starożytnej Mezopotamii czy starożytnym Egipcie kwitnące rośliny inspirowały artystów, którzy uwieczniali je w swoich dziełach.

4
nadcisnienie-dla-bystrzakow-b
Alan L. Rubin

Najnowsze badania podają, że na nadciśnienie tętnicze cierpi prawie 8,5 miliona (czyli blisko 1/3) dorosłych Polaków, a 30% osób, u których obserwuje się tzw. ciśnienie wysokie prawidłowe, znajduje się w grupie ryzyka.

3
konie-poradnik-bez-kantow-b

Jeśli chcesz poznać te intrygujące stworzenia, nauczyć się jeździć na nich i porozumiewać z nimi bez kłopotu, potrzebny Ci będzie przewodnik

2
bieganie-metoda-gallowaya-ciesz-sie-dobrym-zdrowiem-i-doskonala-forma

Książka ta zachęci Cię do działania i podtrzyma Twoją motywację tak, że bieganie stanie się Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu na całą resztę życia!

maraton-trening-metoda-gallowaya-b

Przełomowy program treningowy 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki, Septem
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 2328  razy.