Spoglądając na listę bestsellerów psychologicznych wydawnictwa Sensus można stwierdzić, że wiele z postanowień noworocznych dotyczyło poprawienia relacji z drugimi osobami, zwłaszcza płcią przeciwną.


Notowanie z dnia:  31 Styczeń 2014


10
ksiega-zwiazkow-podrywu-i-seksu-wyd-1-b

Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś!

9
ksiega-zwiazkow-podrywu-i-seksu-dla-mezczyzn-wydanie-ii_krol

Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś!

8
blisko-nie-za-blisko-terapeutyczne-rozmowy-o-zwiazkach-b
Paweł Droździak, Renata Mazurowska

Subtelna sieć wzajemnych zobowiązań, emocji, naturalnych sympatii lub antypatii wpływa na nasze funkcjonowanie, odbija się na nastroju i w dużym stopniu decyduje o jakości życia.

7
trening-intelektu-wycwicz-pamiec-koncentracje-i-kreatywnosc-w-31-dni-b

Coraz trudniej Ci się skoncentrować albo zapamiętać nowe i potrzebne informacje? Twój mózg to potężna maszyna do przetwarzania ogromnych ilości danych, która do sprawnego i wydajnego działania potrzebuje dobrego paliwa i codziennej konserwacji!

6
uwolnij-swoj-jezyk_gabor

Nim zaczniesz rozmawiać, plotkować i wykładać swoje racje, przez chwilę bądź cicho i przysłuchuj się temu, o czym i jak mówią inni.

5
specbabka-obudz-w-sobie-kobieca-moc_pingot

Każda z nas może diametralnie zmienić podejście do własnego życia, odkryć w sobie zarówno boską moc, jak i diabelski spryt, wykorzystać sto procent swoich możliwości…

4
i-ty-jestes-mentalista-naucz-sie-odczytywac-mysli-emocje-i-zachowania-otaczajacych-cie-osob-b

Wyobraź sobie, że potrafisz czytać w ludzkich myślach albo że jesteś w stanie kontrolować zachowanie otaczających Cię osób. Niemożliwe? Każdy z nas ma zadatki na mentalistę…

3
ego-rcyzmy-poznaj-czym-jest-i-jak-dziala-ego_grzesiak

Kiedyś tam ktoś będzie patrzył na Twoje pokolenie z niedowierzaniem, zastanawiając się, jak ludzie mogli żyć w taki sposób.

2
psychologia-jogi-wprowadzenie-do-jogasutr-patandzalego_wielobob

Jogasutry Patańdźalego, najważniejszy z traktatów o jodze klasycznej, doczekał się już wielu interpretacji, ale wciąż inspiruje kolejnych badaczy.

filozofia-kaizen-jak-maly-krok-moze-zmienic-twoje-zycie_maurer

Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek – filozofia kaizen jest dla Ciebie. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki, Sensus
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 428  razy.