W sierpniu najpopularniejszym poradnikiem wydawnictwa Sensus była książka Agnieszki i Andrzeja Wielobób „Ajurweda w praktyce”, czyli „Jak współcześnie stosować starożytną sztukę leczenia”.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2015


10
filozofia-kaizen-jak-maly-krok-moze-zmienic-twoje-zycie_maurer

Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek – filozofia kaizen jest dla Ciebie.

9
ksiega-zwiazkow-podrywu-i-seksu-dla-mezczyzn-wydanie-ii_krol

Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś!

8
medytacja-w-zyciu-codziennym-b

Maciej Wielobób od dwudziestu lat praktykuje medytację i podąża ścieżką sufizmu uniwersalnego. Prowadzi także seminaria medytacyjne. Ta książka jest w gruncie rzeczy materialnym odwzorowaniem otwartej części takiego kursu…

7
Rozbój osobisty. Fakty i mity na temat rozwoju osobistego

Myśl krytycznie i zacznij w końcu działać!

6
trening-jaguara-b

Być Jaguarem” oznacza: dążyć do realizacji celów życiowych, w pełni korzystać ze swojego potencjału i kierować się w życiu intuicją.

5
ego-rcyzmy-poznaj-czym-jest-i-jak-dziala-ego_grzesiak

Kiedyś tam ktoś będzie patrzył na Twoje pokolenie z niedowierzaniem, zastanawiając się, jak ludzie mogli żyć w taki sposób.

4
specbabka-obudz-w-sobie-kobieca-moc_pingot

Każda z nas może diametralnie zmienić podejście do własnego życia, odkryć w sobie zarówno boską moc, jak i diabelski spryt, wykorzystać sto procent swoich możliwości…

3
na-zdrowie-jak-osiagnac-harmonie-ciala-ducha-i-umyslu-b

Doktor Jan Pokrywka i Filip Żurakowski stworzyli wygodny poradnik, poruszający różne kwestie istotne dla jakości naszego życia. Znajdziesz w nim rozdziały dotyczące zdrowia, właściwej diety czy znaczenia psychiki człowieka dla zachowania świetnej formy fizycznej.

2
30 dni do zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni

Przygotuj się na dużo zadań, trików do wykorzystania i inspiracji, które sprawią, że rozpoczniesz najbardziej ekscytującą przygodę w swoim życiu.

Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę

Tajemniczy termin ajurweda powstał ze złożenia dwóch sanskryckich słów: ajur, czyli życie, oraz veda, czyli wiedza, nauka. Ta starożytna nauka o życiu i długowieczności jest jednak zdecydowanie czymś więcej, niż wynikałoby z jej nazwy. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki, Sensus
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 826  razy.