Klienci wydawnictwa Sensus postawili w tym miesięcy nie na psychologię, a na włosy.

Poradnik dla początkującej włosomaniaczki Anny Kołomycew został bestsellerem listopada 2014 roku.


Notowanie z dnia:  31 Październik 2014


10
fitmind-schudnij-bez-diet-b

W tej książce znajdziesz receptę na „odgrubianie” oraz przywrócenie harmonii ciała i duszy bez działania przeciwko naturze czy Twojej własnej fizjologii.

9
zen-to-done-proste-sposoby-na-zwiekszenie-efektywnosci-b

Poznaj go (poświęć mu chwilę, ta książka jest naprawdę krótka), zmień nawyki i ciesz się — Twoje życie stanie się o wiele prostsze!

8
zostan-jej-obsesja-rozkoszne-techniki-seksualne-edycja-zmieniona-i-rozszerzona-b

Dowiedz się, jakie są potrzeby kobiet i dlaczego myślą inaczej niż Ty. Ustaw wyraźnie własne priorytety i nieprzekraczalne granice.

7
co-cie-blokuje-uwolnij-swoj-potencjal-b

Popatrz na siebie — jesteś osobą inteligentną, masz doświadczenie, kwalifikacje i potencjał. Co zatem powstrzymuje Cię przed odniesieniem sukcesu, przed rzuceniem tłumów na kolana, przed wyprzedzeniem konkurencji?

6
zen-to-done-proste-sposoby-na-zwiekszenie-efektywnosci-b

Poznaj go (poświęć mu chwilę, ta książka jest naprawdę krótka), zmień nawyki i ciesz się — Twoje życie stanie się o wiele prostsze!

5
medytacja-w-zyciu-codziennym-b

Maciej Wielobób od dwudziestu lat praktykuje medytację i podąża ścieżką sufizmu uniwersalnego. Prowadzi także seminaria medytacyjne. Ta książka jest w gruncie rzeczy materialnym odwzorowaniem otwartej części takiego kursu…

4
na-zdrowie-jak-osiagnac-harmonie-ciala-ducha-i-umyslu-b

Doktor Jan Pokrywka i Filip Żurakowski stworzyli wygodny poradnik, poruszający różne kwestie istotne dla jakości naszego życia. Znajdziesz w nim rozdziały dotyczące zdrowia, właściwej diety czy znaczenia psychiki człowieka dla zachowania świetnej formy fizycznej.

3
ego-rcyzmy-poznaj-czym-jest-i-jak-dziala-ego_grzesiak

Kiedyś tam ktoś będzie patrzył na Twoje pokolenie z niedowierzaniem, zastanawiając się, jak ludzie mogli żyć w taki sposób.

2
Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę

Tajemniczy termin ajurweda powstał ze złożenia dwóch sanskryckich słów: ajur, czyli życie, oraz veda, czyli wiedza, nauka. Ta starożytna nauka o życiu i długowieczności jest jednak zdecydowanie czymś więcej, niż wynikałoby z jej nazwy.

Jak dbać o włosy

Zdrowe, piękne, lśniące włosy to twoja wizytówka i dobry wskaźnik tego, co dzieje się w twoim organizmie. Warto poświęcić im nieco uwagi. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki, Sensus
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 464  razy.