W marcu bestsellerem wydawnictwa Sensus nowy poradnik Macieja Wieloboba „Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka”.

Maciej Wielobób to wielokrotny autor bestsellerów na 1 miejscu: „Ajurweda w praktyce”, „Medytacja w życiu codziennym” czy „Psychologia jogi. Wprowadzenie do Jogasutr Patańdźalego”.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2016


10
30 dni do zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni

Przygotuj się na dużo zadań, trików do wykorzystania i inspiracji, które sprawią, że rozpoczniesz najbardziej ekscytującą przygodę w swoim życiu.

9
na-zdrowie-jak-osiagnac-harmonie-ciala-ducha-i-umyslu-b

Doktor Jan Pokrywka i Filip Żurakowski stworzyli wygodny poradnik, poruszający różne kwestie istotne dla jakości naszego życia. Znajdziesz w nim rozdziały dotyczące zdrowia, właściwej diety czy znaczenia psychiki człowieka dla zachowania świetnej formy fizycznej.

8
medytacja-w-zyciu-codziennym-b

Maciej Wielobób od dwudziestu lat praktykuje medytację i podąża ścieżką sufizmu uniwersalnego. Prowadzi także seminaria medytacyjne. Ta książka jest w gruncie rzeczy materialnym odwzorowaniem otwartej części takiego kursu…

7
specbabka-obudz-w-sobie-kobieca-moc_pingot

Każda z nas może diametralnie zmienić podejście do własnego życia, odkryć w sobie zarówno boską moc, jak i diabelski spryt, wykorzystać sto procent swoich możliwości…

6
Twórcza kradzież. 10 przykazań kreatywności

Naucz się błyskotliwie kraść, zapożyczać, czerpać inspirację, zamieniać domowe hobby w wielkie projekty.

5
filozofia-kaizen-jak-maly-krok-moze-zmienic-twoje-zycie_maurer

Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek – filozofia kaizen jest dla Ciebie.

4
Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę

Tajemniczy termin ajurweda powstał ze złożenia dwóch sanskryckich słów: ajur, czyli życie, oraz veda, czyli wiedza, nauka. Ta starożytna nauka o życiu i długowieczności jest jednak zdecydowanie czymś więcej, niż wynikałoby z jej nazwy.

3
nawet-nie-wiesz-jak-bardzo-cie-kocham-b
Sam McBratney

Czasami szukasz słów, żeby komuś powiedzieć, jak bardzo, ale to bardzo go kochasz. Ale miłość niełatwo jest zmierzyć. Wiedzą o tym najlepiej Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając z tej pięknej i wzruszającej opowieści o uczuciach, cieple i zrozumieniu.

2
Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami

Aż 40% polskich małżeństw się rozwodzi, często bez dojrzałości i klasy. Niektóre rodzinne spory ciągną się latami

Uważność w praktyce

Świadome praktykowanie uważności pozwala nam dotrzeć do niedefiniowalnych pokładów swojego człowieczeństwa 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki, Sensus
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 994  razy.