W wakacje postanowiliśmy puścić wodze fantazji i „Praktyczna improwizacja” została bestsellerem lipcowego notowania wydawnictwa Sensus.


Notowanie z dnia:  31 Lipiec 2014


10
zyciowe-rozwiazania-czyli-magiczne-30-minut-na-osiagniecie-szczescia-i-rownowagi-b
Marcia Hughes

Twoją codzienność wypełniają rutynowe, powierzchowne zajęcia. I coraz częściej dopada Cię myśl: „Przecież życie musi znaczyć coś więcej!”.

9
miedzy-rodzicami-a-dziecmi-przyjazne-kontakty-z-pociechami_ginott-goddard

Traktuj swoje dziecko jak mile widzianego gościa — przecież nikogo nie kochasz równie mocno!

8
wladca-jezykow-czyli-prawie-wszystko-o-tym-jak-zostac-poliglota-b

Obowiązkowa znajomość języków to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie stawia przed nami współczesny świat. Życie w globalnej wiosce zmusza do posługiwania się innymi językami…

7
na-zdrowie-jak-osiagnac-harmonie-ciala-ducha-i-umyslu-b

Doktor Jan Pokrywka i Filip Żurakowski stworzyli wygodny poradnik, poruszający różne kwestie istotne dla jakości naszego życia. Znajdziesz w nim rozdziały dotyczące zdrowia, właściwej diety czy znaczenia psychiki człowieka dla zachowania świetnej formy fizycznej.

6
fitmind-schudnij-bez-diet-b

W tej książce znajdziesz receptę na „odgrubianie” oraz przywrócenie harmonii ciała i duszy bez działania przeciwko naturze czy Twojej własnej fizjologii.

5
filozofia-kaizen-jak-maly-krok-moze-zmienic-twoje-zycie_maurer

Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek – filozofia kaizen jest dla Ciebie.

4
medytacja-w-zyciu-codziennym-b

Maciej Wielobób od dwudziestu lat praktykuje medytację i podąża ścieżką sufizmu uniwersalnego. Prowadzi także seminaria medytacyjne. Ta książka jest w gruncie rzeczy materialnym odwzorowaniem otwartej części takiego kursu…

3
sekrety-seksualnej-pewnosci-siebie-b

Trzydziestodniowy kurs, na który Cię zaprasza, pozwoli Ci w pełni zrozumieć, dlaczego do tej pory w sprawach seksu miałeś zawsze pod górkę, a teraz diametralnie się to zmieni.

2
8-minut-medytacji-spokoj-umyslu-na-co-dzien-b

Osiem minut, aby osiągnąć spokój ducha. Osiem minut, aby zmniejszyć poziom stresu. Osiem minut, aby poprawić koncentrację. Osiem minut, aby być szczęśliwym.

praktyczna-improwizacja-jak-techniki-improwizacji-moga-usprawnic-kazdy-aspekt-twojego-zycia-b

Improwizacja to umiejętność dość złożona. Składają się na nią m.in. techniki umiejętnego słuchania i obserwowania, zdolność do odpuszczania kontroli czy stała gotowość do podejmowania błyskawicznych decyzji. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki, Sensus
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 374  razy.