Na platformie Woblinku – skupiającego 90 wydawnictw z ofertą ponad 5 tysięcy e-booków – największą popularnością w 2013 roku cieszyli się polscy autorzy. Brawo – podium plus czwarte miejsce dla naszych!

Trzeba przyznać, że czytelnicy Woblinku mają wyrobiony gust. I chociaż na liście bestsellerów znajdziemy kryminały i sensację, to przeważają książki, do których się wielokrotnie powraca.

 


Notowanie z dnia:  31 Grudzień 2013


10
rzezniczka-z-malej-birmy-b
Hakan Nesser

Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku.

9
dziewczyny-atomowe-b
Denise Kiernan

Nie wolno im było mówić o tym, co robią. Rozpoczęły wyścig z czasem, aby uratować swój kraj. Zmieniły losy wojny i świata

8
cel-snajpera-opowiesc-najbardziej-niebezpiecznego-snajpera-w-dziejach-amerykanskiej-armii-b
Chris Kyle

Książka zawiera opisy wspólnych AKCJI z GROM-em. Chris Kyle to najbardziej niebezpieczny snajper w dziejach amerykańskiej armii i Navy SEALs.

7
wszystko-za-everest-b

Prawdopodobnie najlepsza książka o zdobyciu Everestu jaką kiedykolwiek napisał naoczny świadek; najwyższa góra, najwyższa cena za jej pokonanie jaką zapłaciło 8 wspinaczy z 3 ekip jednocześnie atakujących wierzchołek

6
boze-igrzysko-historia-polski-b
Norman Davies

To klasyczne już dziś opracowanie, stanowiące punkt wyjścia każdych studiów nad historią Polski.

5
biblia-pismo-swiete-starego-i-nowego-testamentu-b
autor zbiorowy, tłum. Bp Kazimierz Romaniuk

BIBLIA wydana przez WYDAWNICTWO M w Roku Wiary jest wyjątkową, limitowaną edycją. Zawiera 121 ilustracji Gustave’a Doré i nawiązuje do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań.

4
kacper-ryx-i-tyran-nienawistny-b
Mariusz Wollny

6 stycznia 1550 roku, pod furtę kościoła Duchaków w Krakowie ktoś podrzucił śliczne niemowlę płci męskiej. Dla uczczenia Święta Trzech Króli nazwano je Kacprem Ryksem.

3
ostatnie-rozdanie-b

Powieść filozoficzna, która zachęca czytelnika do myślenia. Nie ukazuje ona człowieka w czarnym albo białym świetle tylko w odcieniach szarości. Nie poucza, nie moralizuje i nie ocenia.

2
w-otchlani-mroku-b

Do czego może doprowadzić na pozór niewinny spór profesorów? Co pewien filozof z roku 2012 ma wspólnego ze zbrodniami z 1946?

bezsennosc-w-tokio-b

Marcin Bruczkowski wyjechał do Japonii na rok, a został na dziesięć lat. Jak twierdzi, zatrzymała go tam miłość do japońskiego piwa i łaźni koedukacyjnych. 
 

Katagoria: Bestsellery 2013, bestsellery drukowane, Woblink
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 380  razy.