Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie. To najbardziej interesowało czytelników księgarni Nieznany Świat.

Książek ezoterycznych, tajemnic „nie do wiary” niemal nie znajdziemy na liście. A jeśli – to i tak dotyczących troski o zdrowie.


Notowanie z dnia:  31 Grudzień 2013


10
leczenie-zywieniem-b
Jadwiga Kempisty

Autorka twórczo wykorzystuje tradycyjne i doświadczenia z zakresu zdrowego żywienia oraz lecznictwa pochodzące z rozmaitych kultur, między innymi chińskiej, żydowskiej, staropolskiej, łącząc je wszystkie z najnowszymi osiągnięciami medycyny molekularnej.

9
sekret-natychmiastowego-uzdrawiania-b

W ciągu ostatnich kilku lat, innowacyjna metoda samouzdrawiania przekonała do siebie wielu ludzi z nowym spojrzeniem na świat. Synchronizacja Kwantowa jest najnowszym osiągnięciem w tym obszarze

8
leksykon-symboli-herder-b
opracowanie zbiorowe

Leksykon zawiera wiele oryginalnych opracowań, których nie znajdziecie Państwo w innych tego typu wydawnictwach – stara się być bowiem czymś więcej niż tylko zbiorem haseł z problematyką symboli związanym, ale zachętą i pomocą.

7
ponadczasowe-tajemnice-zdrowia-i-odmladzania-tom-1-b
Andreas Moritz

Książka, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu stale rosnącej grupy ludzi szukających jasnych i wyczerpujących wskazówek, jak samodzielnie dbać o zdrowie, pozostać długo młodym i mieć dobre samopoczucie.

6
leczenie-bioenergia-wedlug-metody-zdenka-domancica-b
Radovan Starc

Zdenko Domančić, światowej sławy bioenergoterapeuta, twórca oryginalnej i naturalnej metody leczenia bioenergią, którą zastosował w praktyce i według której działa już 30 lat.

5
woda-utleniona-b
Nieumywakin I.

Książka zawiera mnóstwo informacji o tym, jak w praktyce stosować nadtlenek wodoru. Podaje optymalne dawkowania, zawiera relacje o odczuciach pacjentów i wyniki kuracji.

4
Kod uzdrawiania

Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym i uczuciowym, a także sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze tempa.

3
dowod-prawdziwa-historia-neurochirurga-ktory-przekroczyl-granice-smierci-i-odkryl-niebo-book
Eben Alexander

Dowód zawiera piękną i niezwykle bogatą wizję zaświatów, nieporównywalną z żadną z dotychczasowych relacji. Spisana ręką człowieka nauki…

2
dieta-bez-pszenicy-b

William Davis w książce pt. „Dieta bez pszenicy” przedstawia nowy, niezmiernie ważny punkt widzenia na najistotniejsze problemy zdrowotne naszych czasów.

zakwaszenie-b2
Norbert Treutwein

Jak rozpoznać chorobę i skutecznie wyrównać zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej naturalnymi metodami. 
 

Katagoria: Bestsellery 2013, bestsellery drukowane
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 216  razy.