W Merlinie można kupić wszystkie książki: sensację, romanse, fantasy, lecz bestselerem roku została niepozorna książeczka z serii historyjek dla ciekawskich dzieci „Skąd się biorą dziury w serze?”.

W zestawieniu rocznym pozycje z ostatniego kwartału roku (Inferno i Sezon burz) okazały się lepsze niż bestseller początku 2013 E.L. Jamesa „Nowe oblicze Greya” – pozycja ta zajęła 1 miejsce w zestawieniu książek 2013 roku GFK (356 tys. egz.).


Notowanie z dnia:  31 Grudzień 2013


10
mam-oko-na-litery-b
Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel

„Mam oko na litery” to pomysłowa książeczka obrazkowa do zabawy w wyszukiwanie słów.

9
wyznaje-b
Jaume Cabre

Trzymające w napięciu do ostatniej strony wyznanie miłosne i spowiedź człowieka starającego się zrozumieć, czym tak naprawdę jest zło – nie tylko w świecie, ale i w nas samych.

8
boks-na-ptaku-czyli-kazdy-szczyt-ma-swoj-czubaszek-i-karolak-b

Po absolutnym bestsellerze przychodzi czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa!

7
piecdziesiat-twarzy-greya-b

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem.

6
szczescie-w-cicha-noc-b

Wieczór wigilijny. Pada śnieg, dom pachnie pysznymi potrawami, a w kącie pięknie ubrana choinka. Niedługo przyjdą pierwsi goście…

5
dowod-prawdziwa-historia-neurochirurga-ktory-przekroczyl-granice-smierci-i-odkryl-niebo-book
Eben Alexander

Dowód zawiera piękną i niezwykle bogatą wizję zaświatów, nieporównywalną z żadną z dotychczasowych relacji. Spisana ręką człowieka nauki…

4
nowe-oblicze-greya-b

„Nowe oblicze Greya”, trzeci tom bestsellerowej powieści autorstwa E.L. James, ukazuje dalsze losy Ann i Christiana.

3
sezon-burz-b

Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi.

2
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

skad-sie-biora-dziury-w-serze-historyjki-dla-ciekawskich-dzieci-b

W dziewiętnastu zabawnych i trzymających w napięciu historyjkach maluchy znajdą zaskakujące odpowiedzi na różne ciekawe pytania, ale także dorośli mają szansę dowiedzieć się czegoś nowego. 
 

Katagoria: Bestsellery 2013
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 408  razy.