U Prószyńskiego dużo literatury faktu, ale wydawca nie zapomina też o kobietach i miłośnikach kryminałów.


Notowanie z dnia:  12 Wrzesień 2014


10
paryska-podroz-b

Upłynęły trzy lata, odkąd Agnieszka wróciła z pełnego wrażeń Paryża do szarej rzeczywistości w peerelowskiej Polsce. Wspomnienia zbladły, a życie toczy się dalej.

9
magda-goebbels-pierwsza-dama-trzeciej-rzeszy-b

Fanatyczna, bezwzględna, bez reszty oddana wierze w Adolfa Hitlera i narodowy socjalizm, żona jednego z najpotężniejszych i najniebezpieczniejszych ludzi w hitlerowskich Niemczech…

8
niewdziecznosc-i-smierc-b

Dwudziestosześcioletni Jerry niczym szczególnym się nie wyróżniał – nie zrobił wielkiego wrażenia na szefach, którzy zwalniali go z pracy, ani na dziewczynie, która go rzuciła. Nikt nie przypuszczał, że może być zdolny do czegoś takiego.

7
cwiartka-raz-b

„Ćwiartka raz” to zaproszenie do wspólnej podróży sentymentalnej przez wyjątkowe ćwierćwiecze w wolnej Polsce. To subiektywny przegląd tego, jakie zmiany zaszły w popkulturze, świadomości i gustach.

6
para-w-ruch-b

Para idzie w ruch nad światem Dysku, a jej poganiaczem jest pan Simnel, człowiek z kaszkietem i suwakiem logarytmicznym, mający ciekawy układ z sinusem i cosinusem.

5
fartowny-pech-b

Pierwszym klientem Dzianego zostaje jeden z nich, niejaki Padlina, który dla odmiany zamiast płatnego zabójcy potrzebuje prywatnego detektywa, bo najpierw musi się dowiedzieć, kogo ma zabić.

4
general-wojciech-jaruzelski-w-rozmowie-z-janem-osieckim-b

Jak to się stało, że chłopak z ziemiańskiej rodziny, naznaczony traumą zesłania, zdecydował się przyjąć liturgię komunizmu za swoją i czynnie wdrażać ją w Polsce?

3
michalina-wislocka-sztuka-kochania-gorszycielki

Była kobietą silną i odważną, czy może pozbawioną zahamowań skandalistką? Odnalezione dzienniki odsłaniają prywatne życie Michaliny Wisłockiej.

2
vietato-fumare-czyli-reszta-z-bloga-i-cos-jeszcze-b

Kolejny tom z wyborem najlepszych i najśmieszniejszych tekstów Artura Andrusa publikowanych na jego blogu internetowym i w prasie.

okruchy-raju-b

Dramatyczne dzieje bohaterów możemy śledzić od roku 1965, okresu „komunistycznego upuszczenia krwi” poprzez czystki wśród ludności chińskiej, aż po okrucieństwo czasów współczesnych… 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Prószyński Media
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 323  razy.