W marcu na 1 miejscu bestsellerów biznesowych wydawnictwa OnePress książka, która pomoże sprawić by projekt nie skończył się na gadaniu – książka Scotta Belsky’ego „Realizacja genialnych pomysłów”.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2016


10
Webwriting. Profesjonalne tworzenie tekstów dla Internetu

Zacznij od poznania zasad funkcjonalności stron internetowych. Dzięki temu łatwiej Ci będzie zrozumieć, jak tworzyć funkcjonalne teksty.

9
Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!

Sebastian Kotow przeprowadził serię rozmów z Brianem Tracy. Wspólnie przygotowali dla ciebie przewodnik, dzięki któremu osiągniesz wyznaczone cele.

8
Psychologia szefa 1. Szef to zawód

Autorzy tej książki nie pouczają i nie dają „dobrych rad”, ale wskazują precyzyjne narzędzia i konkretne algorytmy działania, które mogą być użyteczne w codziennej pracy szefa i trudnych sytuacjach z podwładnymi.

7
Twoja firma w social mediach

Facebook, Twitter, Instagram — to narzędzia szybkie, bezpośrednie i pozbawione zadęcia.

6
Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać

Poświęć kilka godzin i przeczytaj przewodnik po samodoskonaleniu i rozwoju własnych umiejętności. Stworzyło go samo życie.

5
Fast text

By zwyciężyć walkę o uwagę czytelnika, musisz nauczyć się pisać krótko, mocno i celnie.

4
mowca-doskonaly-wystapienia-publiczne-w-praktyce-b

Jeśli zechcesz, zostaniesz lewitującym metr nad ziemią płomiennym mówcą. Zobacz to – Ty przed publicznością, całą swoją postawą prezentujący pewność siebie i fachowość.

3
success-and-change

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów.

2
magia-slow-jak-pisac-teksty-ktore-porwa-tlumy-b

Magiczną moc opowieści dostrzegają dziś nie tylko literaci i reżyserzy, lecz również twórcy tekstów reklamowych i internetowych, ponieważ storytelling buduje świadomość marki.

Realizacja genialnych pomysłów. Jak sprawić, by nie skończyło się na gadaniu

Błyskotliwe umysły mają możliwość zmieniania świata — ale tylko wtedy, gdy potrafią pokonać powszechne trudności, takie jak dezorganizacja oraz perfekcjonizm… 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, biznes i ekonomia, One Press
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 739  razy.