Czy prawo skrępuje dynamiczny rozwój biznesu internetowego? Miejmy nadzieję, że nie…

Po książkę wyjaśniającą gąszcz przepisów e-biznesu sięgnęło w lutym 2105 roku najwięcej czytelników wydawnictwa OnePress.


Notowanie z dnia:  28 Luty 2015


10
zaczynaj-od-dlaczego-jak-wielcy-liderzy-inspiruja-innych-do-dzialania-b

Przy odrobinie dyscypliny każdy lider lub organizacja mogą skutecznie oddziaływać na innych. Przeczytaj wszystkie porywające opowieści i naucz się być skutecznym przywódcą.

9
magia-slow-jak-pisac-teksty-ktore-porwa-tlumy-b

Magiczną moc opowieści dostrzegają dziś nie tylko literaci i reżyserzy, lecz również twórcy tekstów reklamowych i internetowych, ponieważ storytelling buduje świadomość marki.

8
ekspert-biznesu-jak-wymyslic-stworzyc-i-prowadzic-zyskowny-biznes-bez-srodkow-na-start-b

Nie łudźmy się. Biznesu nie zakłada się sobie, a muzom. Firmy istnieją po to, by przynosić dochód. A zarabiania, tak jak każdej innej umiejętności, najlepiej uczyć się od ekspertów.

7
badz-pro-7-krokow-do-mistrzostwa-w-marketingu-sieciowym-b

Konsumenci coraz skuteczniej uodparniają się na reklamę telewizyjną, przestają zauważać billboardy i z irytacją wyłączają wyskakujące reklamy internetowe.

6
tworzenie-modeli-biznesowych-podrecznik-wizjonera-b

Karta kredytowa, wypożyczalnia samochodów, leasing kserokopiarek czy Google AdWords — odważne rozwiązania, których na początku nikt nie rozumiał i nie wróżył im wielkiego sukcesu…

5
liderzy-jedza-na-koncu-dlaczego-niektore-zespoly-potrafia-swietnie-wspolpracowac-a-inne-nie-b

Ludzie, którzy wierzą, że ich praca ma sens, którzy czują się doceniani i wiedzą, że mogą w każdej sytuacji polegać na swoich kolegach i przełożonych…

4
guru-kultu-ry

Stań się guru kultu..ry czyli pokonaj 6 etapów, aby wzmocnić charyzmę, zgromadzić własnych apostołów, przyciągnąc wiernych wyznawców oraz zbudować unikalny biznes!

3
pelna-moc-mozliwosci-ing-b

Jacek Walkiewicz nie był w stanie każdemu z pytających odpowiedzieć indywidualnie. Dlatego postanowił zrobić to zbiorowo — właśnie za pośrednictwem tej książki.

2
success-and-change

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów.

prawo-w-e-biznesie-wszystko-co-musisz-wiedziec-zeby-prowadzic-e-biznes-i-spac-spokojnie-b

Prawo w e-biznesie zmierza w kierunku większej ochrony konsumentów, a jednocześnie zwiększa wymogi wobec e-przedsiębiorców. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, biznes i ekonomia, One Press
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 635  razy.