Wielu klientów wydawnictwa OnePress wykorzystuje wakacje do nauki.

„Psychologia sprzedaży – droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy” Mateusza Grzesiaka, drugi miesiąc z rzędu,1 miejsce notowania.


Notowanie z dnia:  31 Lipiec 2016


10
Autentyczność przyciąga

Książka pomoże ci w budowaniu swojej marki (osobistej i firmowej) w sposób autentyczny, który będzie jednocześnie atrakcyjny dla twoich klientów.

9
tworzenie-modeli-biznesowych-podrecznik-wizjonera-b

Karta kredytowa, wypożyczalnia samochodów, leasing kserokopiarek czy Google AdWords — odważne rozwiązania, których na początku nikt nie rozumiał i nie wróżył im wielkiego sukcesu…

8
Efektywny system pracy, czyli jak skutecznie zarządzać sobą w czasie

Jak skutecznie zapanować nad przeciążeniem informacyjnym?

7
5 kroków do porozumienia

Dowiedz się, jak pracuje ludzki umysł i w jaki sposób wpływa to na proces efektywnych negocjacji.

6
video-marketing-nie-tylko-na-youtube

Wykorzystanie platform takich jak YouTube, Facebook czy Instagram daje nieskończone możliwości nie tylko w kontekście realizowania kampanii reklamowych, ale przede wszystkim budowania świadomości marki.

5
Psychologia szefa 1. Szef to zawód

Autorzy tej książki nie pouczają i nie dają „dobrych rad”, ale wskazują precyzyjne narzędzia i konkretne algorytmy działania, które mogą być użyteczne w codziennej pracy szefa i trudnych sytuacjach z podwładnymi.

4
magia-slow-jak-pisac-teksty-ktore-porwa-tlumy-b

Magiczną moc opowieści dostrzegają dziś nie tylko literaci i reżyserzy, lecz również twórcy tekstów reklamowych i internetowych, ponieważ storytelling buduje świadomość marki.

3
Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą

Wykorzystaj najlepszą wiedzę na temat strategicznego zarządzania firmą, marketingiem i ludźmi do świadomego realizowania własnej strategii życia i sukcesu.

2
success-and-change

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów.

Psychologia sprzedaży. Droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy

Mateusz Grzesiak na bazie praktycznej psychologicznej wiedzy, latach własnych międzynarodowych doświadczeń sprzedażowych i obserwacji najskuteczniejszych specjalistów od handlu opracował uniwersalny model sprzedaży: MasterSales. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, biznes i ekonomia, One Press
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 455  razy.