Z analizy bestsellerów wynika, że przed świętami najbardziej interesuje nas… zdrowie i szukamy, jak poradzić sobie z problemami. Czy to tradycyjnymi metodami, czy też innymi…


Notowanie z dnia:  10 Grudzień 2013


10
technika-wykonywania-cwiczen-leczniczych-b
Rosławski Adam, Skolimowski Tadeusz

W książce w prosty i nieskomplikowany sposób omówiono szczegółowo rodza­je i technikę wykonywania ćwiczeń leczniczych. Liczne, schematyczne ryciny dokładnie ilustrują tekst i ułatwiają jego przyswojenie.

9
zywienie-w-cukrzycy-b
Tatoń Jan, Czech Anna, Idaszak Dorota

Poradnik zawiera wiele przydatnych wiadomości o żywieniu. Autorzy odpowiadają na pytania: co, ile i kiedy jeść, z jakich produktów układać jadłospisy oraz jak przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki.

8
mozg-fascynacje-problemy-tajemnica-b
Vetulani Jerzy

Neurobiologia jest dziś jedną z najważniejszych i najbardziej wszechstronnych nauk. Odpowiada lub pomaga odpowiedzieć na wielkie pytania, z którymi od dawien dawna mierzyła się filozofia, teologia, psychologia i nauki społeczne, a także małe pytania, które zadajemy sobie na co dzień.

7
cukrzyca-typu-ii-b
Cabot Sandra, Jasinska Margaret

Trzeba wiedzieć, że przestrzeganie konwencjonalnych zaleceń dietetycznych najprawdopodobniej poskutkuje przyrostem masy ciała i stopniowym wzrostem stężenia glukozy we krwi.

6
ajurweda-a-uroda-jak-byc-pieknym-b

Odpowiednia, codzienna troska o siebie pomoże nam w jej utrzymaniu i wydobędzie ukryte w nas piękno. Niniejsza książka zawiera szczegółowe informacje o tym, jak poradzić sobie z wieloma aspektami współczesnego życia, aby zachować równowagę.

5
zle-leki
Goldacre Ben

Fałszowane badania kliniczne, słabe obostrzenia prawne,choroby wymyślane jedynie dla zysku, oraz lekarze i naukowcy na usługach producentów pigułek – Ben Goldacre rozkłada na czynniki pierwsze branżę farmaceutyczną.

4
ajurwedyjska-ksiazka-kucharska-jak-zdrowo-zyc-i-dobrze-sie-odzywiac-b
Morningstar Amadea, Desai Urmila

Publikacja dostarcza nowego spojrzenia na starożytną sztukę samoleczenia. Zawiera ponad 250 sprawdzonych, prostych, łatwych w przygotowaniu przepisów, stworzonych, by wspomóc zachowanie witalności i energii przez długie lata

3
pacjenci-b
Thorwald Jurgen

Pierwsza i do dziś uznawana za wyjątkową książka o początkach transplantologii. Bohaterami książki Thorwalda są pacjenci, w których leczeniu po raz pierwszy posłużono się sztuczną nerką, sztucznymi zastawkami serca czy sercem z tworzywa sztucznego.

2
skutek-uboczny-smierc-b
Virapen John

Koncernom farmaceutycznym zależy na tym, żebyśmy byli stale chorzy. Chcą nam wmówić choroby. A jedynym powodem takiego postępowania są pieniądze

stulecie-chirurgow-b
Thorwald Jurgen

Nowe wydanie niezwykłej opowieści o początkach i dziejach chirurgii. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, medyczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 357  razy.