„Wołanie kukułki” nie zajmuje wysokich pozycji w notowaniach ogólnych. Jednak w notowaniu specjalistycznym kryminałów, sensacji i horrorów w księgarni Matras zajęło 1 miejsce.


Notowanie z dnia:  10 Wrzesień 2014


10
wladca-liczb-b

Zmęczony życiem Popielski dostaje nowe zlecenie. Proste z pozoru śledztwo w sprawie syna pewnego hrabiego zaczyna zupełnie nowy rozdział w historii detektywa i miasta.

9
to-b
To

Derry to małe miasto w stanie Main – nawiedzone miasto – w którym pewnego razu grupa dzieci spotkała TO. Większość z nich miała szczęście, uszła z życiem i wyjechała z Derry. Po dwudziestu latach TO znowu daje o sobie znać…

8
bestia-b

Dwie dziewięcioletnie przyjaciółki, Marie i Idę, znaleziono w piwnicy, zgwałcone i zamordowane. Bernt Lund, sprawdza zdarzenia został złapany i skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności.

7
zlosliwa-trzynastka-b

Małżeństwo Stephanie Plum trwało jedynie piętnaście minut.

6
dochodzenie-3-b

W Dochodzeniu 3 – obok Sarah Lund – powraca też Troels Hartmann, którego znamy z części pierwszej jako walczącego o stołek burmistrza Kopenhagi.

5
pielgrzym

Młoda kobieta zamordowana w podrzędnym hotelu na Manhattanie. Mężczyzna publicznie ścięty w Arabii Saudyjskiej. Oczy skradzione żywemu człowiekowi pracującemu w tajnym syryjskim laboratorium badawczym…

4
pan-mercedes-b

Tuż przed zmierzchem, w spokojnym miasteczku, setki zdesperowanych, bezrobotnych ludzi stoi w kolejce na targi pracy. Nagle, bez ostrzeżenia, samotny kierowca w kradzionym Mercedesie wpada w tłum.

3
syn-b
Syn

Sonny odsiaduje wyrok w więzieniu w Oslo. Jest znany z cierpliwego wysłuchiwania zwierzeń współwięźniów.

2
Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

2016 rok klienci księgarni EbookPoint zakończyli sięgając głównie po poradniki. W dziesiątce tylko dwie powieści („Brud” oraz „Gen Atlantydzki”).

wolanie-kukulki-b

Powieść kryminalna J. K. Rowling wydana pod pseudonimem! Książką Wołanie kukułki brytyjska autorka bestsellerów rozpoczyna cykl o detektywie Cormoranie Strike’u. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, kryminał, horror i sensacja
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 492  razy.