Chociaż w kategorii kryminału, horrorów i sensacji na 1 miejscu Inferno Dana Browna – to niewątpliwych autorem bestselerowych hitów jest Stephen King – aż trzy jego książki znajdziemy w dziesiątce.


Notowanie z dnia:  21 Grudzień 2013


10
domofon-b

Makabryczne halucynacje i koszmary senne, dziwne głosy, tajemniczy lokatorzy i zagadkowe ofiary – Domofon, thriller Zygmunta Miłoszewskiego rozgrywający się na pozornie zwyczajnym warszawskim osiedlu, to frapująca i przerażająca, ale też pełna humoru lektura.

9
joyland-b

Pasjonująca opowieść o miłości i stracie, o dorastaniu i starzeniu się – i o tych, którym nie dane jest doświadczyć ani jednego, ani drugiego, bo śmierć zabiera ich przedwcześnie.

8
kilka-sekund-od-smierci-b

Najnowsza książka Harlana Cobena, „Kilka sekund od śmierci”, to drugi tom serii o Mickeyu, bratanku Myrona Bolitara – bohatera poprzednich książek autora. Kontynuacja „Schronienia” zaczyna się zaledwie kilka dni od wydarzeń opisanych w pierwszym tomie.

7
kapitan-na-sluzbie-b
Richard Phillips, Stephan Talty

Dla Richarda Phillipsa, kapitana kontenerowca Maersk Alabama, 8 kwietnia 2009 roku był kolejnym rutynowym dniem pracy – do czasu gdy na pokład statku wtargnęli uzbrojeni somalijscy piraci. Nie spodziewali się ani oporu załogi, ani tego, że kapitan będzie wolał zostać zakładnikiem, niż narazić życie swoich ludzi.

6
sejf-b

Złoto Saddama i kulisy polskiej polityki… „Sejf” to elektryzujący debiut powieściowy znanego dziennikarza. Sielską atmosferę w wiosce na Podlasiu przerywa szokujące odkrycie. Ze stawu koło cerkwi policja wyławia zmasakrowane, trudne do zidentyfikowania zwłoki.

5
lsnienie-b

Pięcioletni chłopiec Danny znalazł się z rodzicami w opustoszałym na zimie hotelu. Wrażliwe, obdarzone zdolnościami wizjonerskimi dziecko odbiera fluidy czające się w jego murach; były one świadkami krwawych porachunków świata przestępczego i milionerów.

4
w-otchlani-mroku-b

Do czego może doprowadzić na pozór niewinny spór profesorów? Co pewien filozof z roku 2012 ma wspólnego ze zbrodniami z 1946?

3
lisia-dolina-b
Link Charlotte

Słoneczny sierpniowy dzień kończy się dla Matthew Willarda koszmarem. Wracając ze spaceru z psem, dociera na opustoszały parking, na którym czeka na niego żona. Zastaje tylko samochód, po Vanessie ginie wszelki ślad.

2
doktor-sen-b

Stephen King w swojej kolejnej powieści pt. „Doktor Sen” przedstawia dalsze losy bohaterów bestsellerowego „Lśnienia”.

inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, kryminał, horror i sensacja
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 649  razy.