Od podłóg po dachy – to klamra spinająca pozycje na liście bestsellerów książek z inżynierii i technologii w listopadowym notowaniu.


Notowanie z dnia:  21 Listopad 2013


10
obciazenia-budynkow-i-konstrukcji-budowlanych-wg-eurokodow-cd-b

Książka jest niezbędnym wstępem i podstawą do projektowania wszelkich konstrukcji budowlanych. Dotyczy zagadnień określonych w Eurokodzie 1 – obciążeń, uwzględnia najnowsze normy europejskie.

9
sztuka-elektroniki-b

Wprowadzenie w świat elektroniki jako dziedziny inżynierskiej sztuki projektowania urządzeń. Przykłady praktycznych rozwiązań i pomysłów układowych.

8
podstawy-mechaniki-budowli-b

W książce przedstawiono zarys teorii konstrukcji, w tym elementy mechaniki teoretycznej [ogólnej], mechaniki budowli i wytrzymałości materiałów.

7
uklady-elektroniczne-w-praktyce-b

Aby dowiedzieć się, co sprawia, że otaczające nas urządzenia mają określone właściwości, trzeba poznać zasady działania układów elektronicznych, a do tego niezbędna jest odpowiednia książka.

6
inzynieria-ruchu-drogowego-teoria-i-praktyka-b

Podręcznik akademicki omawiający problematykę istotną dla projektowania dróg i organizacji ruchu drogowego.

5
strzelby-zarazki-maszyny-losy-ludzkich-spoleczenstw-b

Jak to się stało, że pewne ludy uzyskały przewagę nad innymi? Dlaczego strzelby, zarazki i maszyny pomogły właśnie Europejczykom w podboju świata, a inne cywilizacje zginęły bezpotomnie?

4
samochody-osobowe-krajow-socjalistycznych-b

Samochody osobowe krajów socjalistycznych to pierwsza na polskim rynku wydawniczym publikacja prezentująca samochody osobowe produkowane w krajach byłego bloku wschodniego.

3
elektronika-dla-bystrzakow-b

Ta książka nie ma nic wspólnego ze skomplikowanymi podręcznikami, które znasz ze szkoły lub studiów. Tutaj wszystko zostało wytłumaczone w jasny i przystępny sposób.

2
elektronika-od-praktyki-do-teorii-b

Ta książka prezentuje najlepsze z możliwych podejście do nauki elektroniki. Już od pierwszych stron zaczniesz pracować nad realnymi projektami.

projektowanie-podlog-przemyslowych-b

W książce są opisane rozwiązania aktualnych zagadnień związanych z projektowaniem przemysłowych podłóg betonowych, ważnych zarówno dla współczesnego budownictwa przemysłowego, jak i ogólnego. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, inżynieria i technologia
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 376  razy.