Przed świętami klienci księgarni postanowili znaleźć pomocnika i zbudować robota. Aż 3 pozycje na liście doradzają, jak to zrobić.


Notowanie z dnia:  20 Grudzień 2013


10
budowa-robotow-dla-srednio-zaawansowanych-b
Cook David

Czy chcesz zbudować robota pozbawionego zdalnego sterowania, który jest w stanie przemierzać pomieszczenia, kroczyć po linii lub walczyć z przeciwnikami?

9
konstrukcje-drewniane-w-budownictwie-tradycyjnym-b
Kotwica Janusz

W podręczniku zaprezentowano podstawową wiedzę na temat drewna i konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie średnio- i małogabarytowym.

8
budowa-robotow-dla-poczatkujacych-b
Cook David

Czy nie masz czasami dość zajmowania się wszystkim i rozwiązywania problemów wszystkich dookoła? Czy nie marzy Ci się w takich momentach, by wyręczył Cię jakiś pomocnik?

7
sztuka-elektroniki-b

Wprowadzenie w świat elektroniki jako dziedziny inżynierskiej sztuki projektowania urządzeń. Przykłady praktycznych rozwiązań i pomysłów układowych.

6
sieci-i-instalacje-gazowe-b
Bąkowski Konrad

W książce przedstawiono najnowsze rozwiązania techniczne dotyczące sieci, instalacji i urządzeń zasilanych gazem opierając się m.in. na materiałach informacyjnych producentów i dystrybutorów.

5
arduino-65-praktycznych-projektow-b

W tej książce zebrano 65 interesujących projektów o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki nim błyskawicznie opanujesz zasady wykorzystania platformy oraz zbudujesz urządzenia, które przydadzą Ci się w codziennym użyciu.

4
poradnik-mechanika-b
opracowanie zbiorowe

Poradnik mechanika – w bardzo zwartej i przejrzystej formie przedstawia niezbędne dane, jakich potrzebuje konstruktor, technolog i mechanik zajmujący się budową maszyn i urządzeń.

3
od-obwodu-elektrycznego-do-pierwszego-robota-nic-prostszego-b

Podążaj za instrukcjami zawartymi w tej książce, a w mig zbudujesz konstrukcje na różnych poziomach zaawansowania.

2
samochody-osobowe-krajow-socjalistycznych-b

Samochody osobowe krajów socjalistycznych to pierwsza na polskim rynku wydawniczym publikacja prezentująca samochody osobowe produkowane w krajach byłego bloku wschodniego.

elektronika-od-praktyki-do-teorii-b

Ta książka prezentuje najlepsze z możliwych podejście do nauki elektroniki. Już od pierwszych stron zaczniesz pracować nad realnymi projektami. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, inżynieria i technologia
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 391  razy.