Notowanie w tonacji C. Dokładniej – C++.

Gdy do tego dodamy klimaty Java oraz HTML – to otrzymamy podsumowanie listy bestsellerów informatycznych księgarni EMPiK w lutym 2014 roku.


Notowanie z dnia:  18 Luty 2014


10
analiza-i-prezentacja-danych-w-microsoft-excel-vademecum-walkenbacha-b

Excel to niezastąpione narzędzie, jeżeli musisz przetworzyć setki, tysiące, a nawet miliony danych. Dzięki tej książce dowiesz się, jak je stworzyć oraz wyłuskać najistotniejsze informacje z morza danych.

9
c-plus-plus-dla-kazdego-b
Rao Siddhartha

Z tą książką opanujesz język C++ bez trudu, poświęcając na to tylko godzinę dziennie! W trakcie lektury zgłębisz jego tajniki, poznasz zalety oraz wady. Każda kolejna godzina to coraz bardziej zaawansowana, a przy tym ciekawsza dawka wiedzy.

8
html5-przewodnik-encyklopedyczny-b

Dzięki tej książce szybko opanujesz zasady HTML5. Już wkrótce bez najmniejszego problemu będziesz korzystał z nowych znaczników canvas, audio i video.

7
redesign-the-web-smashing-magazine-b
opracowanie zbiorowe

Czy Twoje rozwiązania prawidłowo funkcjonują na urządzeniach mobilnych, które generują coraz więcej ruchu sieciowego? Jeśli masz wątpliwości, koniecznie sięgnij po tę książkę — kolejny podręcznik z kultowej serii „Smashing Magazine”!

6
c-i-qt-wprowadzenie-do-wzorcow-projektowych-b
Ezust Alan, Ezust Paul

W trakcie lektury nauczysz się podstaw języka C++ i zgłębisz tajniki bibliotek Qt. Zdobędziesz interesujące informacje na temat wykorzystania kontenerów, metaobiektów, metawłaściwości i mechanizmu refleksji.

5
Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu.

4
adobe-photoshop-cs6-cs6-pl-oficjalny-podrecznik-b
opracowanie zbiorowe

Adobe Photoshop to najpopularniejszy program do obróbki grafiki rastrowej. Rozwijany od wielu lat, co roku zaskakuje kolejnymi innowacjami. Jego możliwości są ponadprzeciętne, a graficy nie wyobrażają sobie świata bez Photoshopa.

3
java-podstawy-b

Przejrzysta składnia, obsługa nowoczesnych technik przesyłania informacji, automatyczne czyszczenie pamięci to tylko niektóre z atutów Javy.

2
html-i-css-zaprojektuj-i-zbuduj-witryne-www-b

Ta pozycja jest doskonałym przewodnikiem, który wprowadzi Cię w świat projektowania i budowania stron WWW. W trakcie lektury dowiesz się też, jak uzyskać dostęp do serwera i opublikować swoją witrynę.

symfonia-c-standard-tom-1-2-b

Jeśli szukasz nowoczesnego języka programowania, to jest to właśnie język C++ Jeżeli chcesz nauczyć się tego języka w łatwy, pogodny sposób – to jest to właśnie książka dla Ciebie. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, informatyczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 411  razy.