We wrześniu bestsellerem Oficyny Wydawniczej IMPULS została książka premierowa: „Pedagogika specjalna, podręcznik akademicki” autorstwa Iwony Chrzanowskiej.

Kolejne miejsca to znane już z list bestsellerów tytuły, jak: „Zeszyty do muzyki klasy 1- 3″ czy kultowy śpiewnik „Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali” z 2 płytami CD. 


Notowanie z dnia:  30 Wrzesień 2015


10
rytmika-dla-dzieci

Wprowadzenie wartości rytmicznych poprzez zabawy, grę na dziecięcych instrumentach perkusyjnych, rysowanie, ekspresję ruchu czyni zajęcia atrakcyjne, przyjemne i pożyteczne.

9
kwestionariusz-badania-mowy-b

Kwestionariusz składa się z szeregu obrazków, których nazwy zawierają samogłoski i spółgłoski w trzech możliwych pozycjach: w nagłosie, śródgłosie i wygłosie wyrazu.

8
zabawy-cwiczenia-na-caly-rok
Anna Franczyk, Katarzyna Krajewska

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi z porażeniem mózgowym, z zaburzeniami emocjonalnymi…

7
Przyczyny zaburzeń artykulacji zlokalizowane w układzie obwodowym

Niniejszą publikację kierujemy głównie do logopedów, studentów logopedii, pedagogów specjalnych, a także rodziców dzieci z zaburzeniami mowy.

6
material-wyrazowo-obrazkowy-do-utrwalenia-b

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek sz, ż, cz, dż w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie; wyrażeniach i całych zdaniach.

5
zabawy-integracyjne-i-nie-tylko-b

Dobrze dobrana i przeprowadzona zabawa daje szansę każdemu dziecku na uczestnictwo we wspólnym działaniu. Kształtuje więzi grupowe i odpowiednie relacje pomiędzy jej uczestnikami. Integruje zespół.

4
Autyzm i AAC

Praca dotyczy bardzo istotnej i doniosłej społecznie problematyki, jaką stanowi prezentacja rozmaitych form wspomagania procesu komunikacji osób z autystycznym spektrum zaburzeń (ASD).

3
Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka.

2
Zeszyt ćwiczeń dla szkół muzycznych. Klasa 1

Zeszyt ćwiczeń zgodny jest z programem nauczania oraz kształcenia słuchu i rytmiki w klasie I.

Pedagogika specjalna. Od tradycji do współczesności

Monografia Iwony Chrzanowskiej to gigantyczne zadanie twórcze z szeregiem subdyscyplinarnych i interdyscyplinarnych wątków. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1758  razy.