Śpiewnik „Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali” z 2 płytami CD Katarzyny Zachwatowicz nieustającym hitem Oficyny Wydawniczej „Impuls”.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2016


10
Moc jest w nas

Książka powstała, aby pomóc rodzicom, nauczycielom, a także terapeutom w rozmowie z dziećmi na temat nękających ich trudności.

9
kwestionariusz-badania-mowy-b

Kwestionariusz składa się z szeregu obrazków, których nazwy zawierają samogłoski i spółgłoski w trzech możliwych pozycjach: w nagłosie, śródgłosie i wygłosie wyrazu.

8
Zeszyt ćwiczeń dla szkół muzycznych. Klasa 2

Zeszyt wzbogaca słownictwo muzyczne, umożliwia poznanie nowych grup rytmicznych, a także rozwija problem grupowania nut w taktach od 2 do 6.

7
bajki-terapeutyczne-b

Zbiór siedmiu krótkich opowiastek, tytułowych bajeczek, gdzie dzielnymi bohaterami są czasem bardzo nieśmiałe i zagubione przedszkolaki

6
material-wyrazowo-obrazkowy-10-zeszytow

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, wyrażeniach i zdaniach.

5
Wierszyki zróżnicowane na opozycje głosek: dentalizowanych dźwięcznych – bezdźwięcznych w–f – ch, k–g – t–d, r – l

Na książkę składa się 100 wierszyków, które stanowią czwartą część cyklu pomagającego dzieciom utrwalić nowo poznane głoski i zróżnicować je z tymi, którymi początkowo je zastępowały.

4
Ćwiczenia dla jąkających się i nie tylko

Książka będzie wartościową pomocą dla wszystkich borykających się z jąkaniem i pracujących z nimi logopedów.

3
zrozumiec-montessori-b

Przedmiotem rozważań książki pt. Zrozumieć Montessori. Czyli Maria Montessori o wychowaniu dziecka jest zaprezentowanie kluczowych pojęć tworzących podstawy teorii pedagogicznej Marii Montessori.

2
Zeszyt ćwiczeń dla szkół muzycznych. Klasa 1

Zeszyt ćwiczeń zgodny jest z programem nauczania oraz kształcenia słuchu i rytmiki w klasie I.

Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 3116  razy.