W sierpniu niespodzianka na listach bestsellerów Oficyny Wydawniczej IMPULS: najpopularniejszą książką miesiąca sierpnia została nowość „Autyzm i AAC”, natomiast śpiewnik z 51 utworami dla babci, dziadka i wnuków „Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali” tym razem uplasował się na drugim miejscu.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2015


10
koncepcja-edukacji-fizycznej-4-6-poradnik-metodyczny-b

Proponowany program nauczania jest integralną częścią całościowej, zwartej koncepcji edukacji w zakresie wychowania fizycznego dla wszystkich czterech etapów kształcenia.

9
kwestionariusz-diagnozy-narzedzia-badawcze-b

Opracowany kwestionariusz diagnozy jest efektem wieloletniej pracy reedukacyjno-terapeutycznej w szkole integracyjnej. Został on skonstruowany w taki sposób, by możliwie jak najdokładniej poznać dziecko oraz wszystkie jego zaburzenia wpływające na niepowodzenia szkolne.

8
zabawy-integracyjne-i-nie-tylko-b

Dobrze dobrana i przeprowadzona zabawa daje szansę każdemu dziecku na uczestnictwo we wspólnym działaniu. Kształtuje więzi grupowe i odpowiednie relacje pomiędzy jej uczestnikami. Integruje zespół.

7
bajki-terapeutyczne-b

Zbiór siedmiu krótkich opowiastek, tytułowych bajeczek, gdzie dzielnymi bohaterami są czasem bardzo nieśmiałe i zagubione przedszkolaki

6
Zeszyt ćwiczeń dla szkół muzycznych. Klasa 1

Zeszyt ćwiczeń zgodny jest z programem nauczania oraz kształcenia słuchu i rytmiki w klasie I.

5
kwestionariusz-badania-mowy-b

Kwestionariusz składa się z szeregu obrazków, których nazwy zawierają samogłoski i spółgłoski w trzech możliwych pozycjach: w nagłosie, śródgłosie i wygłosie wyrazu.

4
material-wyrazowo-obrazkowy-10-zeszytow

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, wyrażeniach i zdaniach.

3
Współczesne teorie i nurty wychowania

W podręczniku znajdziemy obszerne omówienia m.in. pedagogiki filozoficznej, chrześcijańskiej pedagogiki personalno-egzystencjalnej…

2
Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka.

Autyzm i AAC

Praca dotyczy bardzo istotnej i doniosłej społecznie problematyki, jaką stanowi prezentacja rozmaitych form wspomagania procesu komunikacji osób z autystycznym spektrum zaburzeń (ASD). 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 982  razy.