W wakacje piosenki babci i dziadka zostały śpiewane tak głośno, że – po raz kolejny – wskoczyły na 1 miejsce notowanie książek edukacyjnych i pedagogicznych wydawnictwa Impuls.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2014


10
konspekty-zajec-rytmiczno-muzycznych-5-6-b

Książka ma na celu ukazanie problematyki wychowania muzycznego w przedszkolu poprzez przedstawienie wielu propozycji wprowadzenia dziecka w świat muzyki.

9
zabawy-logopedyczne-na-4-pory-roku-b

Scenariusze zawierają ćwiczenia oddechowe, usprawniające aparat artykulacyjny, ćwiczenia w naśladowaniu dźwięków z otoczenia, sprzyjające prawidłowej realizacji samogłosek i spółgłosek.

8
cwiczenia-i-zabawy-z-gloskami

Ćwiczenia i zabawy z głoskami sz–s, ż–z, cz–c, dż–dz powstały na podstawie wieloletnich doświadczeń zawodowych autorki w pracy z dziećmi.

7
edukacyjne-problemy-wspolczesnosci-b

Nakaz (by nie rzec: przymus) nieustającej edukacji narzuca określony styl życia, daleki od mieszczańskiego spokoju naszych przodków. Paradoksalnie, nadążanie za wymogami naszych czasów staje się źródłem frustracji…

6
zabawy-integracyjne-i-nie-tylko-b

Dobrze dobrana i przeprowadzona zabawa daje szansę każdemu dziecku na uczestnictwo we wspólnym działaniu. Kształtuje więzi grupowe i odpowiednie relacje pomiędzy jej uczestnikami. Integruje zespół.

5
material-wyrazowo-obrazkowy-do-utrwalenia-l-li-r-b

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek r, l w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie; wyrażeniach i zdaniach.

4
koncepcja-edukacji-fizycznej-4-6-poradnik-metodyczny-b

Proponowany program nauczania jest integralną częścią całościowej, zwartej koncepcji edukacji w zakresie wychowania fizycznego dla wszystkich czterech etapów kształcenia.

3
zeszyt-cwiczen-dla-szkol-muzycznych-kl-1-5-b

Zeszyt ćwiczeń zgodny jest z programem nauczania oraz kształcenia słuchu i rytmiki…

2
pedadogika-resocjalizacyjna-b

Przedstawiona pozycja wydawnicza jest próbą przybliżenia uwikłanego w spory teoretyczne i aksjologiczne oblicza współczesnej polskiej pedagogiki resocjalizacyjnej.

Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 605  razy.