Na pierwszym miejscu znajduje się wyjątkowy poradnik dla każdego logopedy „Ćwiczenia i zabawy z głoskami sz-s, ż-z, cz-c, dż-dz”.

Natomiast bestseller wielu miesięcy „Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali”, z długo okupowanego pierwszego miejsca w marcu spadł na 11.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2015


10
skarbiec-nauczyciela-terapeuty-b

Opracowanie obejmuje szeroko pojętą pracę terapeutyczną z dziećmi w wieku przedszkolnym.

9
dzwieki-mowy

Część teoretyczna tego opracowania ma na celu przybliżenie nauczycielom, logopedom, a także rodzicom pojęcia świadomości fonologicznej i jej znaczenia w opanowaniu umiejętności czytania i pisania.

8
jakanie-to-nie-wyrok

W prezentowanej publikacji Autorka podpowiada, jakie kroki należy podjąć, aby nie dopuścić do rozwoju mowy.

7
zrozumiec-montessori-b

Przedmiotem rozważań książki pt. Zrozumieć Montessori. Czyli Maria Montessori o wychowaniu dziecka jest zaprezentowanie kluczowych pojęć tworzących podstawy teorii pedagogicznej Marii Montessori.

6
efektywne-i-atrakcyjne-metody-pracy-z-dziecmi-b

Niniejsza publikacja stanowi dobry przykład dostarczający nauczycielom sposobów stymulowania, inspirowania, pobudzania aktywności dzieci oraz stwarzania możliwości samodzielnego uczenia się.

5
zaburzenia-artykulacji-teoria-praktyka-b

Ambicją autorki niniejszego opracowania jest pokazanie szczegółowej metodyki wywoływania głosek i wprowadzania ich do większych struktur językowych.

4
3
zabawy-integracyjne-i-nie-tylko-b

Dobrze dobrana i przeprowadzona zabawa daje szansę każdemu dziecku na uczestnictwo we wspólnym działaniu. Kształtuje więzi grupowe i odpowiednie relacje pomiędzy jej uczestnikami. Integruje zespół.

2
material-wyrazowo-obrazkowy-10-zeszytow

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, wyrażeniach i zdaniach.

cwiczenia-i-zabawy-z-gloskami

Ćwiczenia i zabawy z głoskami sz–s, ż–z, cz–c, dż–dz powstały na podstawie wieloletnich doświadczeń zawodowych autorki w pracy z dziećmi. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 564  razy.