W lutym najpopularniejszą książką została topowa pozycja oferty Oficyny Wydawniczej Impuls – śpiewnik „Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali” z 2 płytami CD.

Natomiast drugie miejsce zajęła premiera: „Rozmowy o rozmowach czyli miej głos i nie wahaj się go użyć!” autorstwa Katarzyny Bąkowicz i Marcina Kozłowskiego.

Trzecie miejsce na podium zajęła kolejna premierowa publikacja – „Pedagogika resocjalizacyjna” profesora Wiesława Ambrozika.


Notowanie z dnia:  29 Luty 2016


10
zrozumiec-montessori-b

Przedmiotem rozważań książki pt. Zrozumieć Montessori. Czyli Maria Montessori o wychowaniu dziecka jest zaprezentowanie kluczowych pojęć tworzących podstawy teorii pedagogicznej Marii Montessori.

9
Wierszopełki. Zbiór wierszyków dla milusińskich na wiosnę i lato

Dwanaście wierszyków – dwanaście bajeczek – układa się w spójną całość, opowiadającą o codziennym życiu przedszkolaka: o wiosennych porządkach…

8
material-wyrazowo-obrazkowy-10-zeszytow

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, wyrażeniach i zdaniach.

7
Praca socjalna z rodziną problemową

Książka została opracowana w sposób, który umożliwia analizę działań i czynności ośrodka pomocy społecznej w różnych sytuacjach problemowych, przy czym każdy z problemów rodziny został przedstawiony oddzielnie…

6
Program ochrony pamięci. Część II

Blok ten zawiera zadania przeznaczone dla osób cierpiących na zaburzenia pamięci spowodowane patologicznymi zmianami w organizmie.

5
Program ochrony pamięci. Część I

Pamięć deklaratywna dotyczy wiedzy przechowywanej w umyśle i rozgranicza się na dwa podsystemy: pamięć semantyczną…

4
Miłość. Kocha... lubi... szanuje...?

Gdy myślisz, że znajdziesz w niej kolejne porady dla zakochanych, okazuje się, że jest tam solidna naukowa wiedza psychologiczna.

3
Pedagogika resocjalizacyjna

Tendencja w zakresie zmiany poglądów na temat resocjalizacji w warunkach wolnościowych uwidacznia się nie tylko w Polsce.

2
Rozmowy o rozmowach

Seria pełnych praktycznych wskazówek i dowcipnego dystansu wywiadów o tym, jak odpowiednio komunikować się z innymi i jak przełożyć to na sukces zawodowy i prywatny.

Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1047  razy.