Dzieci nadal śpiewają piosenki babci i dziadka – śpiewnik Impulsu kolejny miesiąc bestsellerem wydawnictwa.


Notowanie z dnia:  28 Luty 2015


10
diagnostyka-pedagogiczna-b

Polecana publikacja omawia podstawowe założenia metodologiczne procesu diagnostycznego w pracy pedagogicznej oraz próbuje określić zakres kompetencji i obszar badawczy pedagoga.

9
edukacja-malego-dziecka-tom-8-b

Okres wychowania przedszkolnego ma bez wątpienia strategiczne znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka.

8
wspolczesna-filozofia-edukacji-kluczowe-kwestie-b

Celem niniejszej książki jest wprowadzenie czytelnika w kluczowe zagadnienia edukacyjne XXI wieku, zainspirowanie go do refleksji nad rolą pedagoga i nauczyciela na płaszczyźnie wyjaśniania dzieciom…

7
material-wyrazowo-obrazkowy-10-zeszytow

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, wyrażeniach i zdaniach.

6
uczen-nie-biega-i-nie-krzyczy-b

Babicka-Wirkus upomina się w swej książce o rozszerzenie i uzupełnienie spojrzenia na szkołę: już nie tylko jako na utrwalony w stereotypach ponury moloch, rodem z pamiętnej piosenki Pink Floyd, lecz także jako na kuźnię przyszłych rewolucjonistów, indywidualności, które będą w stanie zmienić zastany porządek i dopasować go do nowych potrzeb…

5
terapia-pedagogiczna-tom-2-b
Ewa Małgorzata Skorek

Znalazły się tutaj rozprawy na temat muzykoterapii i treningu relaksacyjnego, kinezjologii edukacyjnej czy terapii przez kontakt ze zwierzętami i wiele innych.

4
dzwieki-mowy

Część teoretyczna tego opracowania ma na celu przybliżenie nauczycielom, logopedom, a także rodzicom pojęcia świadomości fonologicznej i jej znaczenia w opanowaniu umiejętności czytania i pisania.

3
zabawy-integracyjne-i-nie-tylko-b

Dobrze dobrana i przeprowadzona zabawa daje szansę każdemu dziecku na uczestnictwo we wspólnym działaniu. Kształtuje więzi grupowe i odpowiednie relacje pomiędzy jej uczestnikami. Integruje zespół.

2
edukacja-w-polityce-polityka-edukacyjna-b

Bogusław Śliwerski pokazuje w jaki sposób polityka wkracza inwazyjnie, zwykle za pomocą „prawodawczego cięcia” w życie oświatowe, modyfikując, odwracając, zmuszając i selekcjonując…

Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 499  razy.