Wśród bestsellerowych tytułów odnajdziemy zarówno wydawnictwa z zakresu psychologii, pedagogiki specjalnej czy socjologii, jak i pozycje lżejszego kalibru.

Tradycyjnie już 1 miejsce zdobył śpiewnik Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli maili – idealny prezent na świąteczne upominki! 


Notowanie z dnia:  30 Listopad 2014


10
zrozumiec-montessori-b

Przedmiotem rozważań książki pt. Zrozumieć Montessori. Czyli Maria Montessori o wychowaniu dziecka jest zaprezentowanie kluczowych pojęć tworzących podstawy teorii pedagogicznej Marii Montessori.

9
jak-pisac-prace-magisterska-b
Maria Węglińska

Jak pisać pracę magisterską? jest książką niezbędną dla studentów – uczestników seminariów magisterskich, głównie kierunków humanistycznych.

8
pedadogika-resocjalizacyjna-b

Przedstawiona pozycja wydawnicza jest próbą przybliżenia uwikłanego w spory teoretyczne i aksjologiczne oblicza współczesnej polskiej pedagogiki resocjalizacyjnej.

7
zabawy-logopedyczne-na-4-pory-roku-b

Scenariusze zawierają ćwiczenia oddechowe, usprawniające aparat artykulacyjny, ćwiczenia w naśladowaniu dźwięków z otoczenia, sprzyjające prawidłowej realizacji samogłosek i spółgłosek.

6
terapia-pedagogiczna-tom-2-b
Ewa Małgorzata Skorek

Znalazły się tutaj rozprawy na temat muzykoterapii i treningu relaksacyjnego, kinezjologii edukacyjnej czy terapii przez kontakt ze zwierzętami i wiele innych.

5
opowiesc-o-ptaku-szczescia

„Dawno, dawno temu, w bardzo dalekiej krainie żył ptak. Nie był to żaden zwykły ptak, gdzie tam – wielki i piękny, a jego skrzydła lśniły i połyskiwały niczym złoto. Był to Ptak Szczęścia…”

4
cwiczenia-i-zabawy-z-gloskami

Ćwiczenia i zabawy z głoskami sz–s, ż–z, cz–c, dż–dz powstały na podstawie wieloletnich doświadczeń zawodowych autorki w pracy z dziećmi.

3
bajki-terapeutyczne-b

Zbiór siedmiu krótkich opowiastek, tytułowych bajeczek, gdzie dzielnymi bohaterami są czasem bardzo nieśmiałe i zagubione przedszkolaki

2
material-wyrazowo-obrazkowy-10-zeszytow

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, wyrażeniach i zdaniach.

Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 564  razy.