Sportu uczymy się z e-booków!

W notowaniu bestsellerów e-booków wydawnictwa Oficyny Wydawniczej Impuls całe podium zajęły książki Urszuli Kierczak poświęcone edukacji fizycznej.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2014


10
program-psychostymulacji-dzieci-w-wieku-przedszkolnym

Są to ćwiczenia i zabawy do wykorzystania w pracy dydaktyczno-terapeutycznej dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi o specyficznych potrzebach edukacyjnych.

9
rytmika-dla-dzieci

Wprowadzenie wartości rytmicznych poprzez zabawy, grę na dziecięcych instrumentach perkusyjnych, rysowanie, ekspresję ruchu czyni zajęcia atrakcyjne, przyjemne i pożyteczne.

8
jakanie-to-nie-wyrok

W prezentowanej publikacji Autorka podpowiada, jakie kroki należy podjąć, aby nie dopuścić do rozwoju mowy.

7
material-wyrazowo-obrazkowy-s-z-c-dz

Materiał wyrazowo obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek s, z, c, dz.

6
material-wyrazowo-obrazkowy-glosek-f-fi-w-wi-l-ch-h

Opracowany materiał jest przeznaczony dla logopedów i rodziców do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym.

5
pomysl-na-niebanalna-uroczystosc-szkolna

Wszystkie propozycje mają charakter teatralny, to rodzaje spektakli, z których każdy kreuje inną rzeczywistość sceniczną, tworzy nastrój ściśle związany z tematyką.

4
kwestionariusz-badania-mowy-b

Kwestionariusz składa się z szeregu obrazków, których nazwy zawierają samogłoski i spółgłoski w trzech możliwych pozycjach: w nagłosie, śródgłosie i wygłosie wyrazu.

3
koncepcja-edukacji-fizycznej-gimnazjum-b

Poradnik zawiera program nauczania wychowania fizycznego, napisany w oparciu o nową podstawę programową (01.09.2009 r.), wraz z propozycjami zajęć fakultatywnych.

2
koncepcja-edukacji-fizycznej-szkoly-ponadgimnazjalne-b

Praktyczne wykorzystanie umiejętności i wiadomości dydaktyczno-wychowawczych winno zaowocować samodzielnie opracowanymi materiałami, w tym także własnymi programami nauczania.

koncepcja-edukacji-fizycznej-4-6-poradnik-metodyczny-b

Proponowany program nauczania jest integralną częścią całościowej, zwartej koncepcji edukacji w zakresie wychowania fizycznego dla wszystkich czterech etapów kształcenia. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, edukacyjne i pedagogiczne, Impuls
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 455  razy.