W całym roku 2014 bestsellerem nieustannie na 1 miejsce: „Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali” śpiewnik z 51 utworami dla babci, dziadka, wnuków dla wszystkich lubiących klasyczne polskie piosenki słuchać i śpiewać okraszone ciekawymi ilustracjami i co ważne nutami.

Kolejne pozycje to wysokie noty zeszytów logopedycznych (komplet 10 zeszytów w naszym notowaniu reprezentowany przez jeden z nich), publikacje z tematyki Marii Montessori, pedagogika specjalna oraz nowe podręczniki akademickie pod patronatem PAN. 


Notowanie z dnia:  31 Grudzień 2014


10
terapia-pedagogiczna-tom-2-b
Ewa Małgorzata Skorek

Znalazły się tutaj rozprawy na temat muzykoterapii i treningu relaksacyjnego, kinezjologii edukacyjnej czy terapii przez kontakt ze zwierzętami i wiele innych.

9
zabawy-logopedyczne-na-4-pory-roku-b

Scenariusze zawierają ćwiczenia oddechowe, usprawniające aparat artykulacyjny, ćwiczenia w naśladowaniu dźwięków z otoczenia, sprzyjające prawidłowej realizacji samogłosek i spółgłosek.

8
kwestionariusz-badania-mowy-b

Kwestionariusz składa się z szeregu obrazków, których nazwy zawierają samogłoski i spółgłoski w trzech możliwych pozycjach: w nagłosie, śródgłosie i wygłosie wyrazu.

7
pedadogika-resocjalizacyjna-b

Przedstawiona pozycja wydawnicza jest próbą przybliżenia uwikłanego w spory teoretyczne i aksjologiczne oblicza współczesnej polskiej pedagogiki resocjalizacyjnej.

6
efektywne-i-atrakcyjne-metody-pracy-z-dziecmi-b

Niniejsza publikacja stanowi dobry przykład dostarczający nauczycielom sposobów stymulowania, inspirowania, pobudzania aktywności dzieci oraz stwarzania możliwości samodzielnego uczenia się.

5
skarbiec-nauczyciela-terapeuty-b

Opracowanie obejmuje szeroko pojętą pracę terapeutyczną z dziećmi w wieku przedszkolnym.

4
zrozumiec-montessori-b

Przedmiotem rozważań książki pt. Zrozumieć Montessori. Czyli Maria Montessori o wychowaniu dziecka jest zaprezentowanie kluczowych pojęć tworzących podstawy teorii pedagogicznej Marii Montessori.

3
bajki-terapeutyczne-b

Zbiór siedmiu krótkich opowiastek, tytułowych bajeczek, gdzie dzielnymi bohaterami są czasem bardzo nieśmiałe i zagubione przedszkolaki

2
material-wyrazowo-obrazkowy-s-z-c-dz

Materiał wyrazowo obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek s, z, c, dz.

Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka.
 
 

Katagoria: Bestsellery 2014, bestsellery drukowane, Impuls
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 875  razy.