We wrześniu „Czysty kod” nadal na 1 miejscu bestsellerów informatycznych wydawnictwa Helion.

Na liście dużo nowych książek poświęconych programowaniu („Domain-Driven Design”; „Spring w akcji”; „Scratch bez tajemnic”).


Notowanie z dnia:  30 Wrzesień 2015


10
mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru.

9
html-i-css-zaprojektuj-i-zbuduj-witryne-www-b

Ta pozycja jest doskonałym przewodnikiem, który wprowadzi Cię w świat projektowania i budowania stron WWW. W trakcie lektury dowiesz się też, jak uzyskać dostęp do serwera i opublikować swoją witrynę.

8
Scratch bez tajemnic. Programowanie gier od podstaw

Zabawne i intrygujące zadania, które Cię tu czekają, będą nie tylko świetną rozrywką, lecz także wstępem do samodzielnego pisania gier.

7
Bootstrap. Tworzenie interfejsów stron WWW

Bootstrap to obecnie jeden z najpopularniejszych szkieletów do tworzenia atrakcyjnych interfejsów stron WWW.

6
Domain-Driven Design. Zapanuj nad złożonym systemem informatycznym

Ta książka jest doskonałą lekturą dla wszystkich osób chcących zrozumieć DomainDriven Design oraz zastosować to podejście w praktyce!

5
TDD. Sztuka tworzenia dobrego kodu

Kent Beck w swojej książce zaprezentuje Ci w praktyce podejście TDD i pokaże, jak wdrożyć jego zasady w codziennej pracy.

4
Spring w akcji. Wydanie IV

W trakcie lektury przekonasz się, jakie nowości zostały wprowadzone w czwartej wersji Springa, oraz zaznajomisz się z zaawansowanymi metodami wiązania komponentów.

3
Android Studio. Podstawy tworzenia aplikacji

Książka poprowadzi Cię przez trudny proces pisania pierwszych aplikacji w nowym, oficjalnym środowisku programistycznym Android Studio.

2
AngularJS. Pierwsze kroki

Ta stworzona przez Google’a technologia daje programistom ogromne możliwości, a w ciągu ostatnich dwóch lat dla wielu firm stała się standardem przy tworzeniu aplikacji sieciowych.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1592  razy.