Notowanie wybitnie dla zaawansowanych.

Tylko informatycy mogą się swobodnie poruszać choćby po samej liście tytułów bestsellerów. No ale przecież helion powstał dla nich…


Notowanie z dnia:  31 Styczeń 2014


10
arduino-65-praktycznych-projektow-b

W tej książce zebrano 65 interesujących projektów o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki nim błyskawicznie opanujesz zasady wykorzystania platformy oraz zbudujesz urządzenia, które przydadzą Ci się w codziennym użyciu.

9
mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru.

8
yii-framework-b
Łukasz Sosna

Yii (akronim od „Yes, it is!”) to fantastyczny framework oparty na PHP, przeznaczony do tworzenia profesjonalnych aplikacji sieciowych wielkiej skali

7
scrum-praktyczny-przewodnik-po-najpopularniejszej-metodyce-agile-b

Książka ta jest doskonałym źródłem informacji na temat metodyki Scrum oraz niezbędną lekturą dla osób rozważających jej wdrożenie w swoich projektach.

6
ecdl-europejski-certyfikat-umiejetnosci-komputerowych-przewodnik-tom-ii-b

Certyfikat ECDL w obiektywny sposób zaświadcza o posiadaniu wiedzy i umiejętności komputerowych niezbędnych do codziennego używania komputera do pracy oraz w życiu codziennym.

5
podrecznik-node-js-smashing-magazine-b

Platforma Node.js powstała w 2009 roku. Pozwala na tworzenie wydajnych, skalowalnych aplikacji sieciowych.

4
java-podstawy-b

Przejrzysta składnia, obsługa nowoczesnych technik przesyłania informacji, automatyczne czyszczenie pamięci to tylko niektóre z atutów Javy.

3
java-techniki-zaawansowane-b
Cay S. Horstmann, Gary Cornell

Dziewiąte wydanie bestsellerowej pozycji Java. Techniki zaawansowane zostało zaktualizowane i uzupełnione o nowinki z najnowszej wersji języka Java oznaczonej numerem 7.

2
Język C++. Szkoła programowania

Szóste wydanie książki zostało uaktualnione i rozszerzone o omówienie elementów wprowadzonych do języka w nowym standardzie C++11.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 451  razy.