W ostatnim miesiącu wakacji klienci księgarni wydawnictw Helion najczęściej sięgali po wielokrotny bestseller: „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” ponownie na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2016


10
ecdl-europejski-certyfikat-umiejetnosci-komputerowych-przewodnik-tom-ii-b

Certyfikat ECDL w obiektywny sposób zaświadcza o posiadaniu wiedzy i umiejętności komputerowych niezbędnych do codziennego używania komputera do pracy oraz w życiu codziennym.

9
Język C++. Szkoła programowania

Szóste wydanie książki zostało uaktualnione i rozszerzone o omówienie elementów wprowadzonych do języka w nowym standardzie C++11.

8
HTML5. Zaawansowane programowanie

Dzięki tej książce poznasz najbardziej zaawansowane możliwości HTML5.

7
Software Craftsman. Profesjonalizm, czysty kod i techniczna perfekcja

Idea, znana jako software craftsmanship, zakłada kompletną zmianę sposobu myślenia o programowaniu. Priorytetami stają się tu profesjonalizm, techniczna perfekcja i zadowolenie klienta

6
Pragmatyczny programista. Od czeladnika do mistrza

Podręcznik ilustruje najlepsze praktyki i najczęstsze pułapki wielu różnych aspektów wytwarzania oprogramowania.

5
ECDL. Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych. Tom I

Certyfikat ECDL w obiektywny sposób zaświadcza o posiadaniu wiedzy i umiejętności komputerowych niezbędnych do codziennego używania komputera do pracy oraz w życiu codziennym.

4
JavaScript i jQuery. Interaktywne strony WWW dla każdego

Z pomocą duetu JavaScript i jQuery błyskawicznie rozwiążesz każdy problem — asynchroniczne pobieranie danych z serwera, atrakcyjny interfejs użytkownika, zaawansowana obsługa formularzy…

3
tajniki-jezyka-javascript-ecmascript-6-i-dalej

Najnowszy standard ECMAScript 6 to gwałtowny skok w przód i ogromna zmiana jakościowa, którą programista JS musi bardzo dobrze poznać!

2
html-i-css-zaprojektuj-i-zbuduj-witryne-www-b

Ta pozycja jest doskonałym przewodnikiem, który wprowadzi Cię w świat projektowania i budowania stron WWW. W trakcie lektury dowiesz się też, jak uzyskać dostęp do serwera i opublikować swoją witrynę.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 958  razy.