Notowanie bestsellerów wydawnictwa Helion nie może się obejść bez podręcznika dobrego programisty Roberta Martina „Czysty kod”.

W notowaniu sierpniowych książka znalazła się na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  31 Sierpień 2015


10
ABC komputera. Wydanie 8.1

Autor, wieloletni wykładowca, przedstawi Ci tajniki pracy z komputerem i pomoże wybrać sprzęt oraz wersję systemu najwłaściwsze dla Ciebie.

9
Git. Rozproszony system kontroli wersji

Możliwości programu git i sposoby jego praktycznego zastosowania w różnych projektach przedstawione zostały w tej książce.

8
Windows 10 PL. Optymalizacja i zaawansowane zarządzanie systemem

Jeśli chcesz dołączyć do grona profesjonalistów, usprawnić działanie swojego komputera, poznać ukryte możliwości lub nauczyć się obsługi zaawansowanych narzędzi, czym prędzej sięgnij po tę książkę.

7
ASP.NET MVC 5. Zaawansowane programowanie

Dzięki zastosowaniu architektury model-widok-kontroler (ang. Model View Controller) tworzony kod jest przejrzysty oraz zdecydowanie łatwiejszy w utrzymaniu.

6
PHP, MySQL i JavaScript. Wprowadzenie

Znajdziesz tu niezbędną wiedzę o języku PHP, bazie danych MySQL, HTML5, CSS3, JavaScripcie i jQuery.

5
C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych

Do niedawna większość aplikacji tego rodzaju była pisana w takich językach, jak PHP, Python lub Java, obecnie natomiast ogromną popularność zdobywają w tej dziedzinie język C# i platforma MVC.

4
JavaScript - mocne strony

Dowiesz się z niej, jak efektywnie wykorzystać wszystkie jego mocne strony (m.in. funkcje, dynamiczne obiekty, literały obiektowe) oraz jak unikać pułapek.

3
javascript-wzorce-b

Jeśli jesteś doświadczonym programistą szukającym sposobów rozwiązania problemów związanych z obiektami, funkcjami, dziedziczeniem i innymi aspektami języka, przedstawione tu abstrakcje i szablony sprawdzą się idealnie.

2
Architektura systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Wzorce projektowe

Wzorce projektowe to modele poszczególnych komponentów aplikacji — należy jedynie zaimplementować je w wybranym języku programowania.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1600  razy.