W tym miesiącu bestsellerem Helionu został książka o programowaniu komputerów nie większych niż karta kredytowa. Rzecz o platformie Raspberry Pi.


Notowanie z dnia:  31 Październik 2013


10
Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu.

9
przygoda-z-elektronika-b
Paweł Borkowski

„Przygoda z elektroniką ” bezboleśnie i z humorem wprowadzi Cię w cudowny świat elektroniki, czyli zaprezentuje zasady działania podstawowych elementów i układów elektronicznych oraz zjawiska fizyczne, którym zawdzięczamy ich pracę.

8
abc-ms-office-2013-pl-b
Adam Jaronicki

Ta książka pomoże Ci szybko zapoznać się z ogromnymi możliwościami trzech najważniejszych programów wchodzących w skład pakietu, czyli Worda, Excela i PowerPointa.

7
javascript-i-jquery-nieoficjalny-podrecznik-b

Użytkownicy serwisów internetowych wymuszają na projektantach coraz nowsze i lepsze rozwiązania. Dlatego na rynku wciąż pojawiają się dodatkowe narzędzia dla języka JavaScript, które ułatwiają wykorzystanie jego potencjału.

6
microsoft-visual-studio-2012-programowanie-w-c-b

Ta książka pomoże Ci wejść w świat programowania w C# z użyciem najnowszej wersji Visual Studio.

5
avr-praktyczne-projekty-b

Autor postawił sobie za cel szczegółowe omówienie problemów związanych z programowaniem mikrokontrolerów XMEGA, z uwzględnieniem modułów, które nie występują w układach należących do innych rodzin AVR.

4
mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru.

3
Język C++. Szkoła programowania

Szóste wydanie książki zostało uaktualnione i rozszerzone o omówienie elementów wprowadzonych do języka w nowym standardzie C++11.

2
android-tworzenie-aplikacji-w-oparciu-o-html-css-i-javascript-b

Jeśli znasz HTML, CSS i JavaScript, jesteś gotowy na tworzenie aplikacji dla Androida.

raspberry-pi-przewodnik-uzytkownika-b

Ta książka to instrukcja użytkownika. Dzięki niej poznasz wszystkie tajniki pracy z platformą Raspberry Pi. Na samym początku nauczysz się rozróżniać architekturę x86 i ARM oraz poznasz zalety systemu Linux 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 784  razy.