Praktyczne porady jak okiełzać witryny internetowe za pomocą Bootstrap były najczęściej poszukiwaną książką w marcu przez klientów wydawnictwa Helion.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2016


10
zwinne-wytwarzanie-oprogramowania-najlepsze-zasady-wzorce-i-praktyki-b

Ta książka została w całości poświęcona zwinnym praktykom. Sięgnij po nią i przekonaj się, w jaki sposób planować kolejne iteracje, tworzyć kod, a następnie go testować.

9
mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru.

8
JavaScript i jQuery. Interaktywne strony WWW dla każdego

Z pomocą duetu JavaScript i jQuery błyskawicznie rozwiążesz każdy problem — asynchroniczne pobieranie danych z serwera, atrakcyjny interfejs użytkownika, zaawansowana obsługa formularzy…

7
Nowoczesne aplikacje internetowe

Ta książka jest doskonałą lekturą, która zaprezentuje Ci każdy z elementów nowoczesnej aplikacji internetowej.

6
sztuka-podstepu-lamalem-ludzi-nie-hasla-b

Kevina Mitnicka jako superhakera obawiało się tysiące Amerykanów. Był jedną z najintensywniej poszukiwanych osób w historii FBI. Po aresztowaniu groziła mu kara kilkuset lat pozbawienia wolności…

5
html-i-css-zaprojektuj-i-zbuduj-witryne-www-b

Ta pozycja jest doskonałym przewodnikiem, który wprowadzi Cię w świat projektowania i budowania stron WWW. W trakcie lektury dowiesz się też, jak uzyskać dostęp do serwera i opublikować swoją witrynę.

4
Big Data

Praca ze złożonymi zbiorami danych wymaga architektury obejmującej wielomaszynowe klastry, dzięki którym możliwe jest przechowywanie i przesyłanie informacji praktycznie dowolnej wielkości.

3
Projektowanie nowoczesnych aplikacji sieciowych z użyciem AngularJS i Bootstrapa

Książka, którą trzymasz w dłoni, została pomyślana jako przystępny, bogato ilustrowany przewodnik po Bootstrapie i AngularJS.

2
Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu.

Bootstrap. Praktyczne projekty

Ten prosty, przejrzysty podręcznik przeznaczony jest dla początkujących i średnio zaawansowanych twórców interfejsów aplikacji i stron internetowych, którzy dobrze znają języki HTML oraz CSS. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 926  razy.