Na 1 miejscu majowych bestsellerów wydawnictwa Helion książka „Android. Programowanie aplikacji”, ale bestsellerem notowania jest z pewnością seria „Tajniki języka JavaScript”. Na liście aż 5 tytułów Kyle’a Simpsona dla programistów.


Notowanie z dnia:  31 Maj 2016


10
Bootstrap. Praktyczne projekty

Ten prosty, przejrzysty podręcznik przeznaczony jest dla początkujących i średnio zaawansowanych twórców interfejsów aplikacji i stron internetowych, którzy dobrze znają języki HTML oraz CSS.

9
Tajniki języka JavaScript. Typy i składnia

Książka jest czwartą częścią serii w całości poświęconej językowi JavaScript. Omówiono w niej rodzaje i zastosowanie typów oraz istotne niuanse składni.

8
Tajniki języka JavaScript. Zakresy i domknięcia

Książka jest drugą częścią serii w całości poświęconej językowi JavaScript. Omówiono w niej bardzo istotne koncepcje JS: zakresy i domknięcia.

7
Tajniki języka JavaScript. Wskaźnik this i prototypy obiektów

Książka jest częścią serii w całości poświęconej językowi JavaScript. W książce omówiono również wskaźnik this oraz prototypy obiektów

6
Software Craftsman. Profesjonalizm, czysty kod i techniczna perfekcja

Idea, znana jako software craftsmanship, zakłada kompletną zmianę sposobu myślenia o programowaniu. Priorytetami stają się tu profesjonalizm, techniczna perfekcja i zadowolenie klienta

5
Język C++. Szkoła programowania

Szóste wydanie książki zostało uaktualnione i rozszerzone o omówienie elementów wprowadzonych do języka w nowym standardzie C++11.

4
Tajniki języka JavaScript. Asynchroniczność i wydajność

Niniejsza książka jest częścią serii w całości poświęconej temu językowi. JavaScript może być z powodzeniem wykorzystywany bez głębszej znajomości, jednak prawdziwą biegłość i kontrolę nad swoim kodem uzyskasz dopiero po zrozumieniu kilku trudniejszych koncepcji,

3
Tajniki języka JavaScript. Na drodze do biegłości

Niniejsza książka jest pierwszą częścią serii w całości poświęconej temu językowi. Omówiono w niej istotniejsze koncepcje programowania i podano głębokie podstawy języka JavaScript.

2
Big Data

Praca ze złożonymi zbiorami danych wymaga architektury obejmującej wielomaszynowe klastry, dzięki którym możliwe jest przechowywanie i przesyłanie informacji praktycznie dowolnej wielkości.

Android. Programowanie aplikacji

Książka uwzględnia specyfikę funkcjonowania ludzkiego mózgu i sposób, w jaki najszybciej się uczy. Dzięki nowatorskiemu podejściu autorów nauka pisania aplikacji nie jest nudna. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1144  razy.