W maju informatycy kupowali najczęściej książki poświęcone tworzeniu nowoczesnych portali internetowych za pomocą języków C# 6.0 i MVC 5.


Notowanie z dnia:  31 Maj 2015


10
jquery-leksykon-kieszonkowy

Dowiesz się, jak rejestrować i obsługiwać zdarzenia, pobierać elementy, rozszerzać funkcjonalność za pomocą wtyczek oraz usprawnić korzystanie z technologii AJAX.

9
Bootstrap. Tworzenie interfejsów stron WWW

Bootstrap to obecnie jeden z najpopularniejszych szkieletów do tworzenia atrakcyjnych interfejsów stron WWW.

8
JavaScript i jQuery. Nieoficjalny podręcznik

W tej chwili nie obejdzie się bez niego żadna poważna aplikacja internetowa lub choć trochę bardziej zaawansowana strona WWW.

7
mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru.

6
nosql-kompendium-wiedzy-b

Jeżeli jesteś zagorzałym użytkownikiem relacyjnych baz danych SQL, jeżeli słyszałeś o bazach NoSQL i chcesz je poznać, trafiłeś na doskonałą książkę!

5
TDD. Sztuka tworzenia dobrego kodu

Kent Beck w swojej książce zaprezentuje Ci w praktyce podejście TDD i pokaże, jak wdrożyć jego zasady w codziennej pracy.

4
zwinne-wytwarzanie-oprogramowania-najlepsze-zasady-wzorce-i-praktyki-b

Ta książka została w całości poświęcona zwinnym praktykom. Sięgnij po nią i przekonaj się, w jaki sposób planować kolejne iteracje, tworzyć kod, a następnie go testować.

3
JavaScript i jQuery. Interaktywne strony WWW dla każdego

Z pomocą duetu JavaScript i jQuery błyskawicznie rozwiążesz każdy problem — asynchroniczne pobieranie danych z serwera, atrakcyjny interfejs użytkownika, zaawansowana obsługa formularzy…

2
Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu.

C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych

Do niedawna większość aplikacji tego rodzaju była pisana w takich językach, jak PHP, Python lub Java, obecnie natomiast ogromną popularność zdobywają w tej dziedzinie język C# i platforma MVC. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 596  razy.