Jesienną porą, na 1 miejsce bestsellerów wydawnictwa Helion, powraca „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty”.

Książka cieszy się dużą popularnością już od ponad 2 lat, stając się największym bestsellerem informatycznym wydawnictwa.


Notowanie z dnia:  30 Listopad 2016


10
JavaScript i jQuery. Interaktywne strony WWW dla każdego

Z pomocą duetu JavaScript i jQuery błyskawicznie rozwiążesz każdy problem — asynchroniczne pobieranie danych z serwera, atrakcyjny interfejs użytkownika, zaawansowana obsługa formularzy…

9
PHP, MySQL i JavaScript. Wprowadzenie

Znajdziesz tu niezbędną wiedzę o języku PHP, bazie danych MySQL, HTML5, CSS3, JavaScripcie i jQuery.

8
Python dla każdego. Podstawy programowania

Programowanie obiektowe, tworzenie grafiki oraz graficznego interfejsu użytkownika, tworzenie animacji i efektów dźwiękowych to tylko niektóre z poruszanych tematów.

7
Software Craftsman. Profesjonalizm, czysty kod i techniczna perfekcja

Idea, znana jako software craftsmanship, zakłada kompletną zmianę sposobu myślenia o programowaniu. Priorytetami stają się tu profesjonalizm, techniczna perfekcja i zadowolenie klienta

6
html-i-css-zaprojektuj-i-zbuduj-witryne-www-b

Ta pozycja jest doskonałym przewodnikiem, który wprowadzi Cię w świat projektowania i budowania stron WWW. W trakcie lektury dowiesz się też, jak uzyskać dostęp do serwera i opublikować swoją witrynę.

5
SEO, czyli sztuka optymalizacji witryn dla wyszukiwarek

Książka to kompletny przewodnik po metodyce optymalizacji wyszukiwania w sieci. Jej trzecie wydanie zostało gruntownie uaktualnione…

4
Język C++. Szkoła programowania

Szóste wydanie książki zostało uaktualnione i rozszerzone o omówienie elementów wprowadzonych do języka w nowym standardzie C++11.

3
Domain-Driven Design. Zapanuj nad złożonym systemem informatycznym

Ta książka jest doskonałą lekturą dla wszystkich osób chcących zrozumieć DomainDriven Design oraz zastosować to podejście w praktyce!

2
JavaScript. Programowanie zaawansowane

Na podstawie praktycznych przykładów dowiesz się, jak zorganizować swoje środowisko pracy, podzielić projekt na odpowiednie moduły, napisać testy tworzonego kodu…

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1235  razy.