Listopad w wydawnictwie Helion należy do podręcznika dobrego programisty „Czysty kod”.

Książka już po raz 11 znalazła się na 1 miejscu miesięcznego notowania.


Notowanie z dnia:  30 Listopad 2015


10
Scratch bez tajemnic. Programowanie gier od podstaw

Zabawne i intrygujące zadania, które Cię tu czekają, będą nie tylko świetną rozrywką, lecz także wstępem do samodzielnego pisania gier.

9
Bash. Praktyczne skrypty

Powłoka Bash jest bardzo wygodnym narzędziem, pozwalającym na automatyzację wielu różnych czynności, kłopotliwych dla administratora systemu.

8
C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych

Do niedawna większość aplikacji tego rodzaju była pisana w takich językach, jak PHP, Python lub Java, obecnie natomiast ogromną popularność zdobywają w tej dziedzinie język C# i platforma MVC.

7
TDD. Sztuka tworzenia dobrego kodu

Kent Beck w swojej książce zaprezentuje Ci w praktyce podejście TDD i pokaże, jak wdrożyć jego zasady w codziennej pracy.

6
Black Hat Python. Język Python dla hakerów i pentesterów

Sięgnij po książkę i przekonaj się, jak szybko stworzyć w języku Python skrypt tropiący pakiety w systemach Windows i Linux…

5
Algorytmy, struktury danych i techniki programowania.

Poznasz podstawowe struktury danych używane do rozwiązywania problemów algorytmicznych oraz nauczysz się je projektować w C++ z użyciem technik obiektowych i klas parametryzowanych.

4
AngularJS. Pierwsze kroki

Ta stworzona przez Google’a technologia daje programistom ogromne możliwości, a w ciągu ostatnich dwóch lat dla wielu firm stała się standardem przy tworzeniu aplikacji sieciowych.

3
Jak działa Linux. Podręcznik administratora

Wewnętrzne mechanizmy systemu Linux staną się w pełni dla Ciebie dostępne.

2
Język C++. Szkoła programowania

Szóste wydanie książki zostało uaktualnione i rozszerzone o omówienie elementów wprowadzonych do języka w nowym standardzie C++11.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1093  razy.