JavaScript powraca. Dokładniej: seria „Tajniki języka JavaScript”, a jeszcze dokładniej: 5 tomów tego cyklu.


Notowanie z dnia:  31 Lipiec 2016


10
JavaScript i jQuery. Interaktywne strony WWW dla każdego

Z pomocą duetu JavaScript i jQuery błyskawicznie rozwiążesz każdy problem — asynchroniczne pobieranie danych z serwera, atrakcyjny interfejs użytkownika, zaawansowana obsługa formularzy…

9
Android. Programowanie aplikacji

Książka uwzględnia specyfikę funkcjonowania ludzkiego mózgu i sposób, w jaki najszybciej się uczy. Dzięki nowatorskiemu podejściu autorów nauka pisania aplikacji nie jest nudna.

8
Black Hat Python. Język Python dla hakerów i pentesterów

Sięgnij po książkę i przekonaj się, jak szybko stworzyć w języku Python skrypt tropiący pakiety w systemach Windows i Linux…

7
html-i-css-zaprojektuj-i-zbuduj-witryne-www-b

Ta pozycja jest doskonałym przewodnikiem, który wprowadzi Cię w świat projektowania i budowania stron WWW. W trakcie lektury dowiesz się też, jak uzyskać dostęp do serwera i opublikować swoją witrynę.

6
Projektowanie nowoczesnych aplikacji sieciowych z użyciem AngularJS i Bootstrapa

Książka, którą trzymasz w dłoni, została pomyślana jako przystępny, bogato ilustrowany przewodnik po Bootstrapie i AngularJS.

5
Tajniki języka JavaScript. Wskaźnik this i prototypy obiektów

Książka jest częścią serii w całości poświęconej językowi JavaScript. W książce omówiono również wskaźnik this oraz prototypy obiektów

4
Tajniki języka JavaScript. Typy i składnia

Książka jest czwartą częścią serii w całości poświęconej językowi JavaScript. Omówiono w niej rodzaje i zastosowanie typów oraz istotne niuanse składni.

3
Tajniki języka JavaScript. Zakresy i domknięcia

Książka jest drugą częścią serii w całości poświęconej językowi JavaScript. Omówiono w niej bardzo istotne koncepcje JS: zakresy i domknięcia.

2
Tajniki języka JavaScript. Asynchroniczność i wydajność

Niniejsza książka jest częścią serii w całości poświęconej temu językowi. JavaScript może być z powodzeniem wykorzystywany bez głębszej znajomości, jednak prawdziwą biegłość i kontrolę nad swoim kodem uzyskasz dopiero po zrozumieniu kilku trudniejszych koncepcji,

Tajniki języka JavaScript. Na drodze do biegłości

Niniejsza książka jest pierwszą częścią serii w całości poświęconej temu językowi. Omówiono w niej istotniejsze koncepcje programowania i podano głębokie podstawy języka JavaScript. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 756  razy.