W wakacje czysty kod – jak czyste niebo – był najbardziej poszukiwaną pozycją informatyczną. Podręcznik dobrego programisty powrócił na 1 miejsce notowania książek informatycznych w Helionie.


Notowanie z dnia:  31 Lipiec 2014


10
java-ee-6-tworzenie-aplikacji-w-netbeans-7-b

Książka ta jest doskonałym źródłem wiedzy dla wszystkich programistów języka Java, chcących wykorzystać potencjał NetBeans w tworzeniu zaawansowanych aplikacji.

9
javascript-wzorce-b

Jeśli jesteś doświadczonym programistą szukającym sposobów rozwiązania problemów związanych z obiektami, funkcjami, dziedziczeniem i innymi aspektami języka, przedstawione tu abstrakcje i szablony sprawdzą się idealnie.

8
tworzenie-bezpiecznych-aplikacji-internetowych-z-przykladami-w-php-b

W tej książce znajdziesz omówienie dwunastu najbardziej typowych błędów programistycznych, wystawiających serwis internetowy na ataki hakerów. W każdym rozdziale prezentowana jest inna klasa błędów…

7
abc-systemu-windows-7-pl-b
Danuta Mendrala, Marcin Szeliga

Dowiesz się z niej, jakie wymagania sprzętowe Windows 7 stawia Twojemu komputerowi, poznasz proces instalacji i konfiguracji środowiska, a także nauczysz podstaw pracy z systemem.

6
edgecam-wieloosiowe-frezowanie-cnc-dvd-b

Książka przeznaczona jest dla uczniów i studentów kierunków technicznych, ich nauczycieli i wykładowców, a także programistów, technologów i operatorów CNC, którzy chcą poznać to środowisko i nauczyć się wykorzystywać je w praktyce.

5
wzorce-implementacyjne-b

W tej książce znajdziesz 77 wzorców, które pozwolą Ci uniknąć wielu pułapek oraz rozwiązać najczęściej spotykane problemy.

4
kali-linux-testy-penetracyjne-b

Jeżeli zainteresował Cię temat testów penetracyjnych, to trafiłeś na doskonałą książkę. Znajdziesz w niej omówienie specjalnej dystrybucji Kali Linux.

3
arduino-i-android-niesamowite-projekty-szalony-geniusz-b

Już teraz połącz działanie lutownicy z możliwościami platformy Android i zaprojektuj swój własny zdalnie sterowany świat!

2
mistrz-czystego-kodu-kodeks-postepowania-profesjonalnych-programistow-b

Podręcznik profesjonalnego programisty! Robert C. Martin, znany jako Uncle Bob, to jeden z prawdziwych gwiazdorów branży IT, człowiek o niezwykłej charyzmie, rewelacyjnym podejściu do słuchaczy i poczuciu humoru.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

W książce „Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty” szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Helion, informatyczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 401  razy.